Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép is van hipoallergén?...

Tejpép is van hipoallergén? Melyik márka?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Milupa Ha vaniliás tejpép. nem tudom, hogy recept nélkül lehet-e venni a gyógyszertárakban, szerintem igen. nekem a doki fel szokta írni receptre!
2009. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az nem tejpép, hanem rizspép.

milupa milumil HA rizspép- ez a pontos neve. csak receptre adják, megkérdeztem a patikában.

2009. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rizspép van a Nestlének a Sinlac,és a Milupának is van. A mi babánk a Sinlacot nem szereti, a Milupásat ma próbáljuk Neki, én kipróbáltam tegnap, nekem jobban ízlik a Milupás.A milupás szerintem jobban hasonlít a tejpépre.
2009. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: tejpép és rizspép is van a Milupának, a kettő nem ugyanaz, de van mindegyik, ami HA-s.
2009. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Humana HA pép (tejérzékeny gyanús a babám)
2009. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegnap kérdeztem a patikában, a Humana HA pépet lehet recept nélkül is kapni. 1700,- körül van, receptre 1300,- Azt viszont nem tudom, ez mekkora kiszerelés. +++
2009. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milupa vaniliás HA-s tejpép. Lehet recept nélkül is kapni kb 900 ft, receptre meg 700.
2009. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
érdekes, én pár napja kérdeztem a gyógyszertárban, és szt mondták, hogy nem lehet recept nélkül kapni.
2009. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!