Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek (tapasztalat...

Vivko7 kérdése:

Mi a véleményetek (tapasztalatok) a BABYLOVE termékekről?

Figyelt kérdés

mindegy hogy milyen márkájú tápszert,cumit,cumisüveget,tusfürdőt,krémet veszek?

minőségileg ?


6 hetes kisfiú anyukája


2012. máj. 10. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én használtam a Babylove tápszert. Igaz fél éves kora utána csak. 1 éves koráig azt itta. Semmi baja nem lett tőle, nem volt soha beteg, pedig van nagytesó aki közösségbe jár.

Cumik is beváltak, a popsitörlője is jó...krémeket, fürdetőket én nem használok...mert ekcémás a bőrük az ilyenektől. A pelenkájukat is nagyon dicsérik a többiek.

2012. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Telyesen meg voltam vele elégedve,a popsitörlőjüket most is használom,csak dícsérni tudom.A tápzserük is nagyon jó,és a tejpépjük is,habár nincs olyan nagy vállasztéka mint a milupának,de abból is sokat használtunk,és az üveges kajájuk és fincsi.A cumijuk is rendben van.

Semmivel sem különbek mint a jól bejáratott márkanevű cuccok,lehet egy s másba még jobbak is.

A pelust azt nem tudom milyen,mert pamperst használunk csak,az nagyon bevált és a fürdetőből is csak a nivea nutri sensitivet vagy az olajos fürdetőt használtuk eddig mindig ekcéma miatt :(

2012. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Babylove os tápit evett 7 hós kora után, pelust talán egy két csomival vettem amikor nem volt pénzem, de én csak pampers premium cart vagy aktív babyt használok
2012. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szió!

Én 1 hónapos kora óta Babylove tápszert adok a fiamnak. Amiket az orvos írt (6 fajtát) egyik sem volt jó! Vagy meg sem ette, vagy fájt a hasa ill. nem volt széklete. :(

A babylove 1-est ettük 6 hónapos korig. Most a 2-est, az ég világon semmi baja nem volt tőle. Nagy, erős baba! Finom is, laktat is, és 1399.- nem 3-4 ezer mint a többi :/ Nem feltétlenül kell minden gyereknek ez a felkapott H.A. tápszer, az enyém nem győzte visszaköpni!!! :)


Próbáltuk: fürdetőjét, a fiam kipattogott tőle, így maradtam a gyógyszertári kikevert 500 ft-os krém mellett!

Cumisüveg: szerintem nagyon sok levegőt enged a love-os!

Popsitörlő: Nekünk az is bevált.

Pelenka: Sokat bír, bár most megújult... Az árával is kicsit elszálltak, én visszatértem a Huggies-hoz.


Próbáld ki a termékeket, úgyis saját tapasztalat kell hozzá. Ne vegyél nagy mennyiséget semmiből akkor nem bánod meg, ha éppen nem válik be.


Jó babázást! :D

2012. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A pelenka és a popsitörlő is jó, ezt ezen az oldalon is többen dicsérik és az ismeretségi körömben is bevált.


Tusfürdő szintén jó, de az én babám bőre egyáltalán nem érzékeny.


Jók még a kanalak is, a 6 db-os "kicsi" jó méretű, műanyag. A lányom játszani is szokott vele :-)

2012. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amiket én próbáltam, azokkal elégedett vagyok. Szerintem jó a minőségük és az ár is megfizethető. Mindig megnézem a polcot, hátha találok valamit.

(Én elsőzör terhességi csíkok elleni olajat vettem, az a hasamon bevált, a ciciken nem.)

Törlőkendőből a fehér sensitive-set vettünk szülés előtt, az is jó volt. Meg most olyan akció van, hogy a zöldből (aloeverás-kamillás) 4 csomag együtt kb. 1600-1700 ft, és 80 db van egy csomagban, ami kb. egy hétig elég, és be is vált (csak vigyázni kell, hogy nehogy az olajos fajtát vedd). Pelust ajándékba kaptunk egy nagy 100 db-ost (3-as méret), 1 hete használjuk, nekem tetszik. A Babám átalussza az éjszakát, és nem ázik át (pedig féltem, mert vékonynak tűnik).

Hűthető rágókát is vettem, azt már most néha hagyom hogy "nyalogassa", meg 3 részes tanuló-fogkefe szettet, azt még nem próbáltam, de biztos hasznos lesz.

(Fürdetőt, hintőport, olajat és napvédőt Nivea baby-seket használunk. A popsikrém meg Sudocrem. Tápszer, cumisüveg nem kell, mert szopik. A cumi meg a terhes felicitas-os ajándékcsomagból van, de egyébként is kiköpte, nem cumizik.)

7 hetes Kisfiú anyukája

2012. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az üveges kajájuk is nagyon jó!!! Olcsóbb, mint a Hipp vagy az Univer - és minőségben veri mindkettőt. ...és teljesen természetes íze van!
2012. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Popsikrém: nagyon szeretem, bár itt sokan voltak ellene, mert nehezebb kenni. De nagyon szép a babám bőre.

Törlőkendő: a zöldet használjuk, ez jött be, mind árban, mind minőségben, mind illatban.

Pelenka: most vettem egy nagy dobozzal, mindenféle kupont felhasználtam, így olcsó volt. Éjszakára Pampers-t használok, ezt nappalra, de tetszik! Hamarosan éjszakára is kipróbálom.

Tápszer: egy zacskóval evett meg eddig a 8 hónapos kislányom, most lett tápszeres. Ízlett neki, nekem az ára tetszik (1400.-Ft). Ami furcsa, hogy elkészítésnél elég habosnak találom, de mondjuk az élvezeti értékéből ez nem von le. Megkóstoltam, finom, majdnem tej íze van. Összetételében majdnem ugyanaz, mint a Milumil Optima HA. Sőt, egyes vitaminok, anyagok nagyobb koncentrációban vannak a dm tápszerben...

Mást még nem próbáltunk, főzni én főzök, ha kapunk bébiételt, más márkát.

2012. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8. vagyok: kimaradt a tejpép!

Ízre egész jó volt, állagra kicsit sűrűbb az előírás szerint, mint a többi, a kislányom nem igazán ette. Hozzáteszem, a többit sem, annyira nincs odáig a tejpépért, egyik márkáért sem.

Nekem tetszett és ízlett az is!

2012. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írta egy kedves kommentelő: a popsitörlő tökéletes! :)

tápszerben nem tudok véleményt mondani.

2012. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!