Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok, vélemények a...

Tapasztalatok, vélemények a pierre cardin termékekről? Esetleg valakinek van PS 663-as babakocsija?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak a saját véleményem: az első babámmal pierre cardin kocsim volt, amit NAGYON utáltam. A végén már annyira elegem volt belőle, hogy ingyen odaadtam valakinek. (szerintem még 10 ft-ot sem ért)

A másodiknál inkább vettem egy kicsit drágábbat, de ez fényévekkel jobb!!

2009. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és miért nem szeretted?
2009. febr. 11. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk ilyen van és én nagyon meg vagyok vele elégedve. Elég sokszor vagyunk autóval is úton és könnyen ki-be rakom a csomagtartóból, meg nekünk nagyon bevált az az első három hónapban főleg, hogy ha kocsival mentünk valahova, akkor a kislányomat bébihordóstól csak rakosgattam az autóból a babakocsira és vissza és a kis drága észre sem vette :-)! Nem kellett nyúznom azzal, hogy a bébihordóból kiszem.


Amúgy 5 hónapja használjuk, de semmi negatív tapasztalatom nincs róla (igaz, más babakocsit nem használtam még, úgyhogy viszonyítási alapom nincs), de tényleg elégedettek vagyunk vele!


Ha egyéb kérdésed van róla, szívesen válaszolok! További szép napot!

2009. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ilyen van, én nagyon szeretem. Egyszerüen rá lehet csatlakoztatni az autósülést, és viszonylag kis helyen is elfér. Könnyű vele közlekedni, és szerintem nagyon strapabíró. Amikor mi vettük, akkor ajándékba kaptunk hozzá egy pelenkázó táskát, de azt külön is meg lehet venni.

2009. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok! Nekem egy másik fajta PC kocsim volt, de amiért nem szerettem:

nehéz volt (12 kg), nyikorgott a kereke (bármit is csináltam vele), sosem arra ment amerre tolni akartam, nem fért bele az autóm csomagtartójába, 1 hónap után szétesett a kupolája.

2009. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Én is ilyen babakocsit vettem,olcsó is,hordozó is van hozzá,meg tetszik a külleme is.Csak kicsit megijedtem mert itt a fórumon olvastam valahol hogy nem voltak megelégedve a PC márkával.Ezért tettem fel a kérdést,de most már megnyugodtam,hogy talán nem választottam rosszul:)!Remélem nekem is beválik!

37 hetes kismami

2009. febr. 11. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is most szeretnék ilyet venni, szerintem az az egy hátránya van, hogy nem lehet a tolókart átfordítani.
2009. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!