Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenképpen szedni kell a...

Mindenképpen szedni kell a terhesvitaminokat, vagy elég, ha úgymond természetesebb terméket fogyasztok (Amway-től a Naponta vitamint és Omega-3-at szedek)? Tapasztalatok ezekről a termékekről?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szükséges terhesvitamint szedni, de ajánlják. Én az első kettő gyereknél nem szedtem semmit, viszont nagyon odafigyeltem, hogy rengeteg zöldséget, gyümölcsöt fogyasszak és azokat megbízható helyről vásároljam. Tökéletes terhességek voltak, egészséges gyerekek születtek. A harmadik gyereknél az elejétől szedtem, de mégis elvesztettük a 9 hetes magzatunkat.

De ennek nem a vitamin az oka, csak az élet iróniája, hogy pont Nála szedtem.

2008. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Úgy gondolom, ezeket a termékeket teljes nyugalommal szedheted!

A Nutrilite több mint 70 éves cég, melyről a több mint 50 éves Amway cég úgy gondolta, hogy a legjobb, amely a piacon előfordul, ezért felvásárolta. Minden termékük, amely Magyarországon kapható, teljességgel legális, sajnos vannak rendszerek, amelyek ezt nem mondhatják el magukról. Mivel egy kézben tartanak mindent a termeléstől a csomagolásig, íyg garantált a minőség, és minden érdeklődő elmehet gyárlátogatásra, hogy hogy készülnek a termékek, nyílt titok. A gyümölcsöt leszüretelik, kivonják belőle a vizet és a cellulózt és tablettává préselik. Így sokkal hatékonyabban felszívódik, mint a szintetikus vitaminok!

Egy ismerősömnek a luteines áfonya nevű készítménytől meggyógyult a másfél dioptriás szeme, egy másik ismerősöm pedig gyógyszerallergiás és rákos volt, és csak Nutrilite tablettákat tud lenyelni. Sok-sok embert ismerek, aki Nutrilite-on él, 60 fölött is remek bőrben vannak, az Omega3 segíti a sejtfalak átjárhatóságát, így könnyebben kiürülnek a méreganyagok, ezzel megelőzve a szív és érrendszeri problémákat.

2008. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!