Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hete szoptatás közben...

Illes dorottya kérdése:

Egy hete szoptatás közben kipattog, kifoltosodik az 1 hónapos babám arca. Nem eszek semmi olyan ételt amitől allergiás lehet, mégis egyre több a kipirosodás az arcán. Vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 21:59
 1/4 alaszka ***** válasza:
Nem biztos hogy ételtől van, egyszerűen a hormonoktól is lehet, ami a tejben van. Doki tud rá felírni kenőcsöt, de magától is elmúlik általában. Én Sudocremmel kentem be neki vékonyan, az is jó rá.
2012. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két dolog lehet: egyik (valószínűbb) ürül ki a szervezetéből az a hormon, amit tőled kapott még odabent, másik, hogy a tejet is ki kell minden formában iktatnod. De ez nem annyira valószínű. Én fiamnak 2-3 hétig ilyen volt, aztán magától rendbe jött.
2012. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is volt ilyen folt az arcán. Hormonoktól is lehet, tejtől is, de szerintem akár melegkiütés is lehet. Doki ír rá fel krémet, és hamar elmúlik majd!
2012. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tejkiütése van, az anyatej a legjobb rá. Most hamar el fog múlni, de később ismét előjön, de az már nem lesz ilyen dúrva, akkor már vmilyen neki való arckrémmel kend be, hogy ne száradjon ki a pofija, de most az anyatej a legjobb rá. Jó egészséget!
2012. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!