Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fogja úgy tartani a 15...

Meddig fogja úgy tartani a 15 hónapos babám a lábát, mint a kacsa?

Figyelt kérdés
Már szépen totyog,de nagyon kifelé állnak a lábai,remélem ez nem baj,és majd rendesen fognak állni a lábai.
2012. máj. 10. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg a dokinak, mert az én 1éves babám normálisan tartja a lábacskáit, menés, szaladás közben.
2012. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem vidd el egy ortopéd szakorvoshoz és majd Ő megmondja, hogy van-e valami gond vagy majd rendeződik. Az én kislányom 19hós, olyan mintha csámpás lenne de befelé forduló lába van. Gyógycipőket hord 3 hónapos kora óta és gyógytornára járunk amióta stabilan jár. És tényleg "csak" annyit látni laikusan mintha csámpás lenne. Remélem Nálatok nincs gond, de jobb biztosra menni. Most még könnyen segít ha baj lenne!
2012. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jajj,kicsit rámijesztettetek,hogy tényleg baj lehet a lábával.

Megkérdezem mit mond rá a gyerekorvos,most megyünk majd a 15 hónapos oltásra.

2012. máj. 12. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!A második vagyok....mit mondott a doki? Minden rendben?
2012. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!