Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik elhatàroztà...

Akik elhatàroztàk, h a baba szuletésétol fogva kulon szobàba lesz, azoknak sikerult ehhez tartani magukat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Másfél éves koráig igen. Neki is jó volt, mert átaludta az éjjeleket, kipihenten ébredt. Ezzel szemben másfél évesen "beszokott" hozzánk, kialvatlan, éjjel összerugdos mindkettőnket, ő maga is elmacskásodott tagokkal ébred sírva, ugyanis 120 cm-en hárman nem férünk el valami kényelmesen. Most van "vissaszokóban" a saját kis birodalmába :) 21 hónapos.
2012. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Igen, sikerült ehhez tartanom magam és a páromnak is.

Most 10 hónapos és reggelente jönne ki hozzánk, de mi szeretünk legalább 7-ig lustálkodni. Azaz reggeli után mi visszarakjuk a kiságyába a játékok közé, mi meg lustizunk még. Fél 8 fele szokott "szólni", hogy most már kezdődjön a nap :))

2012. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Igen!

Ha gond lenne,én megyek be hozzá aludni egy matracon!De még nem volt rá szükség.

2012. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Igen, sikerült. Volt a szobájában egy kinyitható kanapé, ha baj volt ott aludtam.
2012. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben. Eddig egyszer aludt közöttünk, semmi se volt jó neki, másnap beteg is lett.

Szereti a saját birodalmát, nem is alszik el máshol, csak a saját ágyában.

2012. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen.


Az első 2 hétben matracon aludtam az ágya mellett. Egyrészt így éreztem jól magam, másrészt a párom próbaidőn volt, nem akartam hogy bealudjon a munkahelyén és kirúgják.

Aztán a 6-8 hét volt a hasfájós korszak, akkor eleinte én járkálta le hozzá, majd amikor már nagyon zokni voltam, párom is, szerencsére ez hétvégére esett. Úgy 3 nap után inkább magam mellé vettem, sokkal egyszerűbb volt.


Úgy 2 hónapos korától külön alszik teljesen. Lassan 7 hónapos.

2012. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Igen!

7 hétig együtt voltunk,aztán áttettük!

Teljesen jól viselte! Nekem volt rosszabb!:)

Muszáj volt! Apa munkája eléggé felelősségteljes és bár én keltem fel etetni, egy szobában ő is mindig megébredt és nem igazán tudott pihenni, másnap meg koncentrálni!

2012. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerencsére sikerült ehhez tartani magunkat,elejétől külön szobában saját ágyikóban alszik.Amikor nagyon fogzott meg beteg volt akkor befeküdtem mellé egy matracra de ez kb 2-3 alkalom volt.Most 2 éves remélem így is marad.
2012. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az első hónapban én aludtam az ő szobájában egy egyszemélyes ágyon. Majd szépen visszamentem a férjem mellé. Azóta is külön szobában alszik. Reggel miután ébred,még legalább fél órát hagy engem lustizni,szépen eljátszik. Most 10 hós,remélem így is marad. :)
2012. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Elejétől külön szobában saját ágyikóban alszik. Egy két alkalom volt amikor a mi ágyunkba aludt, de sem ő, sem mi nem aludtunk jól azokon az éjszakákon. Nem bántam meg hogy külön szoba mellett döntöttünk, sőt..
2012. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!