Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hét múlva lesz egy éves a...

Két hét múlva lesz egy éves a fiam. Ilyen idős korban elfogadható még, hogy reggel 5-6 körül felkel, iszik kb.2.5 dl tápszert, majd visszaalszik 8ig? Vagy próbáljam még leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam dettó, ugyanezt csinálja, eszemben sincs leszoktatni róla. Mondjuk szerencsére nálunk apa már fent van ilyenkor, így Ő eteti, én pedig addig is tudok aludni/piheni.
2012. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 16 hónapos és még mindig visszaalszik reggeli után, ami általában 7 körül van. Este fél 8kor alszik el mindig, átalussza az éjszakát 8 hetes kora óta. Én hagyom, ha neki erre szüksége van akkor nem erőltetem hogy maradjon ébren, végülis nem rohanunk sehova reggelente. Szerintem nem baj. Sőt az én kisfiam emellett van hogy napi 2x is alszik másfél-két órát.
2012. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom 15 hónapos koráig felkelt reggel 6 körül,megitta a tápszerét és aludt tovább 8-9-ig.
2012. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok!
2012. máj. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!