Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Body melegben? Muszáj?

Tóth Bernadett2 kérdése:

Body melegben? Muszáj?

Figyelt kérdés
15 hós a fiam, külföldön élünk, 31 fok van. Elég egy gatya meg a kispóló? A sima body póló nélkül nem szimpi... Szerintetek?
2012. máj. 11. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj:)
2012. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne body nélkül?:)
2012. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

muszáj! ha levetkőzteted a gyerekedet akkor a feneke fölött a csípőcsontjánál találod az apróbetűs részt, hogy csak 36fok felett nem kell body


bocsi :))) csak olyan vicces a kérdésed, miért lenne muszáj? pláne, hogy nem is egy kisbabáról van szó, hanem egy 1 évesről :)

2012. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem adok bodyt a gyerekemre, ha meleg van. Minek?

Sima rövidnaci és póló. Meg is sülne bodyban.

2012. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám még csak 10 hetes de rajta is csak egy bady szokott lenni rövidgatyóval vagy néha még azt sem adok rá,vagy csak simán egy napozó.Nagyon meleg van fölösleges a több réteg,főleg egy nagyobb gyerkőcnek aki még mozog is.
2012. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Csak eddig vhogy az volt a fejemben hogy kell még rá, lassan veszem észre h már nagyfiú! :)
2012. máj. 11. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Miért ha Magyarországon élnél, akkor kellene? Mert ma itthon is ennyi volt. Ujjatlan body+rövidgatyó volt a fiamon. Amúgy is szeretem a bodyt, mert tartja a pelusát.
2012. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!