Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilikonos vagy latex cumi új...

Szilikonos vagy latex cumi új szülöttnek, mekkora méret és márka?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lányom első cumija szilikonos volt. Mam márkájú 0-2hónapos
2012. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk itthon minden márka volt szinte mikor haza jöttünk a kórházból (kaptuk ajándékba) Mind szilikonos volt :) Első este a MAM márkát adtam oda neki, szegény gyerek majd megfulladt akkora volt a szájába (pedig a legkisebb volt) Végül a NUK 1-es vált be :)
2012. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kislányom nem igazán fogadta el a cumikat. Kettő volt itthon, egy szilikonos, de az nagyon nem tetszett neki és egy latex Nuk cumi - na azt néha elfogadta az első 2 hónapban (utána már egyik sem kellett neki).

Ilyen volt amúgy, amit néha elfogadott:

[link]

2012. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, a mérete lemaradt, azt hiszem 1-es volt, de a csomagolásán rajta volt, hogy 0 hónapos kortól.
2012. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia:)

NUK szilikon 1-es :)

A MAM-tol az én lánykám is fuldoklott :S

2012. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hétvégén körülnézek és talán eltudom majd dönteni :) veszek ilyet is olyat is :)
2012. ápr. 12. 15:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Nuk.1-es méret.
2012. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Lemaradt hogy csak szilikonos.

2012. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 xStefix ***** válasza:

Szerintem nem leszek most népszerű, de le szeretném írni:

Ha szoptatott babád lesz, akkor nagyon csínján bánj a cumival (akár játszó, akár etető), mert többféle negatív hatása lehet a szoptatásra nézve! Ha érdekel, leírhatom, mik a kockázatai, amikre figyelni érdemes.

2012. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
valahol azt olvastam hogy olyat kell venni amilyen alakura szivja a baba a mellbimbot, eleinte en is csak lestem de pont olyanra szivta mint a NUK dudi, igy azota is az a kedvenc, bar az Aventosat is elveszi, de elaludni mar nem tud vele
2012. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!