Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves gyereknek kényelmes a...

2 éves gyereknek kényelmes a crocs cipő?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan cipőt kéne venni a gyereknek, ami nem a felnőtt leutánzása, hanem direkt nekik készül. Pl. Elephanten, Asso, Szamos, Siesta.
2012. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a Tescoban vettem 800 Ft-ért egy habpapucsot a 2 éves lányomnak, ha megyünk strandra, legyen lábbelije.

Sajnos állandóan abban akar lenni, pedig szupinált szandált kellene hordania. Mondjuk én sem tudok ellene mit tenni, mert tőlem is azt látja, ha kimegyek a kertbe, akkor átveszem a benti papucsot kintire.

Gondolom kényelmes neki, különben nem flangálna mindig ebben.

Én tuti nem vennék tízszeres áron Cross-t, csak azért, mert márkás, kizártnak tartom, hogy annyival többet tud.

2012. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze ,kényelmes és jó is,mert igénytelen,tehát könnyen tisztítható lábbeli.Én is vettem a fiamnak,hogy abban homokozzon, meg majd a strandon is azt hordja.

De az utcán való közlekedéshez (rengeteget megy,mindig fut,rohan) Siesta szandit kapott,mert úgy gondolom,hogy egy kifejezetten gyerekeknek való cipő/szandi egészségesebb azért..

2012. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a 10 hónaposnak kaptam ilyet ajándékba (18as) Mivel még járni nem jár a kocsiban ráadom! jópofa :) meg hát nem meleg mert lukacsos :)
2012. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a lányom imádta és én is, tényleg igénytelen. Tavaly kapta, kb.16 hónaposan és amikor vége lett a nyárnak itthon is sokszor kérte, hogy adjam rá, viszont tavaly 10ezerért vettem, most meg 14-ért árulják, itt a neten meg nem találok olyat, amilyet szeretnék... Most adidas strand szandit kapott, de lehet benevezek még egy crocs-ra, mert az feltörte a lábát 1-2 ora alatt :(
2012. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze
2012. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim nem tudtak vele "mit kezdeni". Állandóan leesik a lábukról, miközben alig lehet rájuk passzírozni.

Nekünk ez vált be:

[link]

Ez is műanyag, tehát strandra is jó, könnyen szárad.

2012. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!