Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit és miből adtok inni 5...

Ti mit és miből adtok inni 5 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Eddig csak anyatejet kapott,de most hogy jön a meleg,szeretném ha vizet is inna.De sajna sem a víz,sem a cumisüveg,sem a csőröspohár nem jön be nálunk.
2012. máj. 13. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs tapasztalatom, az én Babám most 8 hetes, de hátha tudok segíteni. Még a kórházban láttam, hogy amelyik babának pótolni kellett az anyatej mellett, annak egyszerűen pohárból adták, nagyon lassan. Vagy próbáld meg kiskanállal. Esetleg ha cumizik, a cumit mártsd vízbe, igaz az kevés, de valamennyit kap. Vagy próbálj neki valamilyen babateát, hátha azt elfogadja. Ha nem válik be semmi, marad az anyatej.

Egyébként az én Kisfiam is anyatejes, de én is adtam már Neki ebben a melegben pár korty felforralt csapvizet, mikor izzadt, és nem voltunk otthon, mert itthon akkor kap cicit, amikor csak akar. Ő elfogadja a cumisüveget, bár olyan furin néz ki vele, nem érti :)

Jövő hónapban lehet, hogy megpróbálom majd a babateát, és akár itthon is adok neki inni, akkor már igazán melegek lesznek. Szoptatom én is ameddig tudom, de ha igényli és elfogadja, akkor szerintem neki is szüksége van a folyadékpótlásra a nagy melegben. A védőnőnek meg nem kell mindent tudni.

2012. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam cumisüvegből iszik, babavizet! De pohárból is megissza, most 7 hónapos ;-)


Próbálgasd neki a cüveget, kiskanálból, fecskendőböl. Kórházban mindenféléből itatják őket. Ott nem foglalkoznak semmivel. Igyon a gyerek és kész. :-/

2012. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!