Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen folyadékot adtok...

Milyen folyadékot adtok 9hónapos babatoknak, ha a vízet nem akarja inni?

Figyelt kérdés
hipp bébi tea nagyon gáz?

2012. márc. 8. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta próbálod vízzel itatni? Én 8 hónaposan adtam először vizet a babámnak, épp, hogy a nyelvét belelógatta és ennyi. Kellett néhány hét, mire megivott kb. 1 dl-t egy húzásra. De nem adtam fel. Én odaadtam neki, de ha nem kellett, nem erőltettem.
2012. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy én cumisüvegben adtam, azzal pl. nem is tudta, hogy mit csináljon, mivel szopizott, így nem tudta használni. Pohárból szépen ivott.
2012. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem szomjas.

Szopik vagy tápszert kap? Ha igen, lehet az elegendő folyadék neki.

Miket eszik mellette? Ha lédús ételeket eszik (pl. sok gyümölcs, joghurtok stb.) akkor abból is elegendő folyadékot nyer.

Lányom 1 éves koráig nem ivott (se vizet, se gyümölcsleveket, se teát). 1 évesen meg hopp, elkezdett egyik napról a másikra inni. Ő itatópohárból, sima pohárból iszik.

Amúgy a bébitea nem gáz, bár én inkább gyümölcslevekkel próbálkoztam.

Ja, amúgy amióta tényleg iszik, azóta a vizet szereti a legjobban.

2012. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos, de a hozzátáplás óta nem issza a vizet, csak a teát, én hipp, milupa csecsemőteát szoktam neki adni. Ebből megiszik napi két csőröspohárnyit, azaz 6 dl kb.
2012. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd a nyáron elfogadja a vizet, ne aggódj. Az én fiam 1,5 éves koráig csak anyatejet ivott, hiába kínálgattam mással. A cukros leveket szerintem ne nagyon erőltesd. Jobb a víz. A kánikulában majd szomjas lesz, akkor megissza.
2012. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!