Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislány szülinapjára...

1 éves kislány szülinapjára mit ajánlotok? Ti mit vettetek, kaptatok? Még nem megy, csak kapaszkodva áll.

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
szegény még a körülötte lévő világgal sincs tisztában, miért kéne venni neki valamit?... úgyse fogja fel..
2012. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Orulok, hogy nem te vagy az anyukam.... Erre csak ennyit lehet reagalni.... Varom az otleteket!
2012. máj. 13. 18:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én kislányom ruhákat kapott, képes könyveket, 100 darabos kicsi műanyag labdát (mint ami a játszó házakban van), egy Chicco forma bedobot, ami azota a kedvence.

És mi agyat vettünk neki, mert a rácsos agyat nem szerette, és nem is volt kényelmes neki.

2012. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk kis családi összejövetel volt, a nagyszülőkkel, nagybácsikkal. Bográcsoztunk, de túl nagy felhajtást nem csináltunk.

Tőlünk egy Chicco játékasztalt kapott, negyed áron sikerült megszereznem bababörzén.

A nagyszülők elhalmozták, kapott cipőket (jóval nagyobb, jó minőségű, sport jellegűeket vettek, őszre tökéletes lesz, a fiam akkor már ment), ruhákat (ezekbe ovis korára bele is nő), legó duplót, legót, apróbb játékokat kapott. A kis barátnőjétől fűnyírót kapott.

A tortát rendeltem, csokis-tejszínes volt, egy kis szeletet széttúrt, a többit mi ettük meg.

2012. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A fiaim egy- egy triciklit kaptak, képes könyveket és ruhákat. Enyémek is csak kapaszkodva lépegetnek, tetszik nekik a tricikli!

Kuponokkal vettük a őket, most is éppen akciós!


[link]

2012. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, és cipőket meg szandálokat is kaptak a fiúk!
2012. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nalunk se lesz nagy felhajtas.... Rendeltem egy Baboca turotortat, lesz par lufi, tudom, hogy nem fogja fel, de en nem birnam ki, hogy ezert ne vegyek neki semmit. A chicco jatekasztalt neztem eddig amugy ki....az biztos tetszene neki.
2012. máj. 13. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kertes házban lakunk, így a rokonok nagy részétől, és tőlünk is kinti játékot kapott. Homokozót, homokozó játékot, csúszdát, hintát, dömpert. De azért én vettem neki benti játékot is, és szerintem mástól is fog még ezt, azt kapni. Tortát majd én sütök, és a szűk családi kört hívtuk meg.
2012. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is kertes házban lakunk és bográcsoztunk a születésnapján. Nagyon jó móka volt, élvezte hogy egész nap kint lehet és nyüzsögnek körülötte az emberek. Kapott homokozót, hintát, egy pár apróbb játékot bentre. Homokozni egyelőre nem nagyon szokott, mindig kimászik belőle és inkább a környezetet fedezi fel. A hinta nagyon tetszik neki. Az én fiam sem jár még, csak kapaszkodva lépeget.
2012. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eldolt... Chicco Modo keszsegfejleszto asztal 2 in 1 :) Igaz hasznalt, de hibatlan...es felaron vettuk. Koszi a valaszokat!
2012. máj. 15. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!