Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megcsinálnátok titokban a...

Ti megcsinálnátok titokban a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Nagyon jómódú családba mentem férjhez.... (babysitter, takarítónő szakács, sofőr) Lányunk 10 hónapos de nem akarom ebbe a flancolásba nevelni... :( Úgy gondoltam hogy jó lenne neki ha átlag gyerekkel játszana és ezt látná nem a nagyzolást! Én néha elakarom vinni lakótelepi játszótérre olyan gyerekekhez játszani, persze majd nyáron! Ha ilyen helyzetben lennétek ti is ezt csinálnátok ugye??

2012. máj. 13. 21:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
67%

mintha kitalált kérdés lenne


én nem csinálnám ezt:)


világ életemben csóró voltam, örülnék ha a babámnak nem ebbe kéne felnőnie:)

attól még lehet szociális érzékeny, empatikus, segítőkész gyerkőc mert gazdag

2012. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
88%

De miért gondolod,hogy olyan lenne?

Én is egy nagyon jó módú családban nőttem fel, ettől függetlenül mindenkivel játszottam, lettek életreszóló barátaim, akik nem éltek ilyen jómódban.

Teljesen normális ember lettem.

Ez csak a szülőknek az intelligenciáján múlik!

2012. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
91%

Miért, egyébként hol játszana? Egyedül a saját játszóterén, vagy csak szintén gazdag gyerekek között? Nem irigyellek, nehéz dolog felnevelni egy gyereket ilyen környezetben, úgy hogy ne legyen "ki vagyok én", pláne ha esetleg az alaptermészete akaratos, erőszakos.

Szerintem jól gondolkodsz, igenis vidd mindenféle gyerekek, családok közé, jót fog neki tenni.

2012. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
94%
Persze,vidd mindenhova,hadd lássa,hogy különbözőek az emberek,de elsősorban neked kell megértetned vele,hogy attól,hogy neki több játéka van (vagy újabb,jobb,drágább) attól még nem több a többi gyereknél.
2012. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
89%
Csak ne sofőrrel. Komolyra fordÍtva, persze viheted, de nem attól lesz olyan, amitől félsz, hanem a neveléstől. Volt milliárdos csemete osztálytársam gimiben, az apja nyáron elküldte villanyt szerelni egy szakival. Nem kapott csak úgy meg luxus dolgokat, elvárások voltak és teljesen normális volt, pedig brutálisan gazdagok voltak.
2012. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
52%

Panel közelében laksz? vagy átutaznád a várost egy kis panelért?????

Én a helyedben a környékbeli gyerekekkel barátkoztatnám, minek a csóriság?

Én örülök, hogy a panelból kiköltöztünk társasházba.

Ennyi erővel inkább a 8. kerületbe vidd.

2012. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Nem kitalált kérdés... bár az lenne! Már most mindenből a legdrágább a legjobb a nagy család szerint..! A tescoba, lidl-be, penny-be be sem tehetem a lábam! Ha kínai cimke van a ruhákon levágom, hogy ne lássák honnan a baba ruha! A brendon a minden....! Párom is ezt a nézetet vallja mint a család....! Néha nem tudom mit keresek én itt! És valaki írja minek a csóriság a gyereknek... Nem csórit akarok csinálni belőle csak azt akarom lássa hogy nem mindenkinek ilyen a hűtője pl.! Ezek amik benne vannak másnak csak álom! Értitek már.. :(
2012. máj. 13. 21:50
 8/63 anonim ***** válasza:
91%
Persze, vidd, hiszen neked is szükséged van az ismerkedésre, és a lányodnak is az új arcok felfedezésére. 10 hónaposan még szerintem ráér megtanulni, hogy nem csak gazdag emberek vannak. Még kicsi, úgysem értené meg. Pusztán neveltetés kérdése, hogy később hogy fog viszonyulni a gyerekekhez, helyzetekhez. Örülj, hogy ez megadatott nektek, nagy felelősség van rajtad, a férjeden, hiszen kizárólag rajtatok múlik, hogy ki lesz a gyermeketekből.
2012. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
70%
Hú,azért tök jó lehet,hogy bármit megvehetsz :)
2012. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
68%

Most kíváncsi lettem! :) Mi lehet egy hűtőben, ami másnak csak álom?

Egyébként valóban nem attól lesz jó ember a gyermekedből, hogy lakótelepi játszótéren játszott kis korában. Ez főként nevelés kérdése. Szerintem szocializálódni a hozzátok közel eső játszótéren is lehet. Ha Magyarországon éltek, nem hiszem, hogy olyan sokat kell utazni, egy olyan játszótérhez ahol társadalmilag vegyes a gyereksereg.


Sok :( jelet használsz, de azért sajnálni nem fogunk! :) Én bírnék egy szakácsot meg egy bejárónőt!!! :)))

2012. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!