Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik mentek már...

Anyukák, akik mentek már nyaralni repülővel 2év alatti gyerekkel, segitenétek?

Figyelt kérdés

21hónapos a fiam,legfőképpen azok érdekelnnek,miket pakoltatok be a gyerkőcnek,listát is irhattok ha van időtök,nagyon megköszönném!

És a másik fontos kérdésem,hogy mi az amit a repülőre felvihetünk,amiket a kézipoggyászba rakhatok?(tápszer,folyadék,ennivaló...stb)És mi az amit csak a nagy bőröndbe?Minden érdekelne,soha nem utaztunk még repülőn,az első lesz mind a hármunknak :) 9-én megyünk,és szeretném már összeirni,1hónapja tervezem,de sose birtam nekikezdeni....köszönöm!!


2012. máj. 9. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


szia!

Ez az én kérdésem, mi is a nyáron utazunk először repülőn, és már nagyon izgulok, a gyerek miatt.

Remélem te is kapsz még hasznos válaszokat! :)

2012. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) Találtam is benne sok hasznos tanáosot,2-t ki is próbálok majd,a matricás-ragasztós,és az üres doboz :) Nekünk 2,5óra a rep.út,utána még 2,5 a transzfer a szállásig :S tehát elég húzós lesz,összesen lesz kb 7-8óra hossza....reggel 8kor indulunk itthonról,fél 1kor indul a repülő,és este fél6-6ra érünk a szállásra..nem tudom hogy fogja birni,remélem nem lesz semmi gond.
2012. máj. 9. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Te hogyan gondoltad megoldani az evést (ebédet)?

Nekem ez a legfőbb problémám. Nekünk másfél óra az út és másfél óra a transzfer, biztos, hogy valahogy meg kell etetnem.

Reggeli meg esetleg tízórai az oké, péksüti, gyümi, keksz.

2012. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát én üvegeset rakok be neki,ha lehet egyáltalán,és ott a repülőn megmondom melegitsék meg.Lehet ott is fognak adni kaját,de még nem tudom azt se milyen géppel vagy légitársasággal megyünk,majd csütörtökön megyünk be az utazási irodába,és akkor megkérdem.Utána tudok csak annak is utánajárni,hogy mekkora bőröndöt,kézipoggyászt lehet vinni..stb.
2012. máj. 9. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi jártunk úgy, hogy hazafelé nem engedték fel a gyerek teáját a gépre. Odafelé nem volt semmi gond ezzel, és indulás előtt is direkt megnéztem a légitársaság honlapját,ahol ott volt, hogy kisgyereknek ital felvihető. Ennek ellenére a reptéren szivóztak, (Amszeterdamban, KLM-sek) Persze én ezt szóvá tettem, erre még a cipőinket is levetették. Akkor nagyon mérges voltam, de utána sok helyről hallottam, hogy sajnos Amszterdamban ezt elég gyakran eljátszák. Hozzáteszem, egyetlen fehér ember nem volt a biztonsági ellenőrzésnél, csupa arab meg néger, szerintem ez náluk valami külön stratégia lehet.

Mindezt csak azért írtam le, hogy jobb, ha felkészülsz a váratlan dolgokra.

Az biztos, hogy ha tápszert akartak volna kiöntetni velem, akkor nem hagyom annyiban, és hivatok egy főnököt. De csak sima tea volt, és a gyerek sem volt már olyan kicsi, 20 hónapos. Igy vettünk sima gyümölcslét a tranzitban. Sose legyen nagyobb örömük a majmoknak, mint hogy kisgyerekkel szórakoznak.


Szerintem ne izguld túl a dolgokat. Érdekes kaland lesz ez a gyereknek! Nekem mindkét gyerek végigaludta a 2 órás repülőutat, a többi része meg érdekes volt nekik! A repülőtér, a gépek, a tranzitban a boltok...

2012. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.Hát jó szemetek,remélem nálunk nem lesz ilyen,mert én nem hagyom szó nélkül(sajnos)...pedig sokszor bekéne fognom inkább a szám,na mindegy.És ha esetleg nem engednek felvinni innivalót,ott tudok venni a reptéren?Mikor derül az ki hogy nem engedik felvinni?Mikor szállnánk be a gépbe?Mert utána gondolom már nincs is idő visszamenni venni vizet vagy bármit.És nagyon drága ha ott kell venni?Olyat is olvastam már,hogy a gépre csak 100ml folyadékot lehet felvinni,na most az én fiam másfél litert iszik meg naponta,ha meg nagy meleg lesz,még többet....
2012. máj. 9. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!