Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet másfél évesemmel?...

Csill79 kérdése:

Mi lehet másfél évesemmel? Nem alszik az ágyában!

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kislányom csakis a kiságyban aludt,születése óta.Nem altattam,megtanult egyedül elaludni.Sikeresen eljutottunk odáig,hogy sírás nélkül elaludt vízzel vagy tápszerrel,volt,hogy 1 órát mojolt,volt,hogy 10 perc alatt elaludt,de egyedül,és nem sírt,csak nagyon ritkán.Egyik napról a másikra nem marad meg az ágyában,képes 30 percet is üvölteni,fogalmam sincs mi lehet?Most odáig fajult a helyzet,hogy az ágyából kivettem a szivacsot és együtt alszunk a földön,de így nem sír,ha ott vagyok mellette,de van,hogy 1 órát kell mellette feküdnöm mire elalszik.Ha csak hátat fordítok neki,mert elzsibbad a karom,képes sírni.Ez lenne a szeparációs szorongás?Mire számíthatok?Elmúlik?Vagy mostantól így fogunk aludni?Ez így nagyon nem jó:(
2012. máj. 13. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szüksége van a közelségedre. Én is így jártam, de már nem bánom, mert rájöttem, most engedi hogy ölelgessem, szeretgessem. Enyém, már 3éves. Már nekem is kell, ahogy átölel, simogatja az arcom, udvarol, hogy ne menjek dolgozni, és mikor elalszik, átmegyek a szobánkba apához és kárpótolom a kihagyott esti tévézésekért :). Így mindenki örül, és nem kell sírnia értem a kicsimnek, mert ott vagyok, hogy őrizzem az álmát. Megpróbálhatsz ellene tenni, de ha nem megy, egyszerűen szerezz be egy kényelmes ágyat kettőtöknek.
2012. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, meg fogja hálálni ezt neked. Bizalom és ragaszkodás formájában. Te leszel a mindene.
2012. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a mienk ugyan még nincs egy éves sem, de én is nagyon szeretem, amikor reggel azokkal a széles mosolyokkal fogad, ez csak nekem jár, senki másnak, még az apukájára sem nevet ennyire.
2012. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár nálunk lenne most ez a korszak!

Egész este simogathatnám!


1 éves a fiam saját ágyába alszik, de reggel 4kor felébred, mert szomjas lesz és áthozom mindig az ágyunkba és ott alszik reggelig. Annyira jó, imádom :)


Használd ki ezt a kis időt, mert hamar elszáll és hamar felnő! Aludjatok együtt sokat :)

2012. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 11 hónapos volt, amikor egyszer csak üvöltött a rácsos ágyban. Kapott egy sima leesésgátlós ágyat, abban nem sírt. Most Ő is 18 hónapos és a következőképpen alszunk:

A nappaliban megágyazok magamnak, apa alszik a hálóban. Este, alvásidőben a kisfiammal befekszünk az ágyamba(nappaliban), Ő átöleli a nyakamat, mondogatja, hogy szee, meg szia, puszilgat. egy megy egy darabig, aztán éneklek, simogatom a hátát, mert azt nagyon szereti. Lassan megnyugszik és elalszik. Ez kb fél óra. Utána beteszem az ágyába. Aztán van, hogy fél 2-kor, van, hogy fél 6-kor, de olyan is van, hogy éjfélkor megébred és jön mellém. Így aztán a nappaliban alszunk reggelig. Apa nem bánja, mert amíg köztünk aludt, szét rugdosott mindkettőnket a kisfiam. Ketten viszont kényelmesen elférünk.

Már nem aggódom, hogy mi lesz, mert valahogy biztos lesz. :)És imádom, hogy esténként ölel és puszil és azt mondja szee (szeretlek). És azt is imádom, amikor éjszaka bekuporodik mellém kiskiflibe, vagy a nyakamba fúrja a fejét és odaszuszog. :)

De azért alszik az ágyában is. Ebből már nem engedek, mert azt remélem, hogy ha majd odakerül a sor, nem lesz neki trauma az ágyába aludni.

2012. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!