Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vegyek kisfiamnak...

Milyen cipőt vegyek kisfiamnak, ha itt semmit nem lehet kapni csak Siestát és Asso-t? Pediped félét szeretnék vásárolni, de nálunk nem kapható, rendelni meg nem merek. Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Én rendeltem a neten Pedipedet már többet is, nagyon megbízható hely, ha ez a problémád. Liliputi.hu

A lányom nagyon szereti őket, 14 hós.

2012. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Én is a liliputi.hu-ról rendelek Pediped-et és Liliputi ciőket. :)
2012. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi! És minden cipőjük Pediped + Liliputi???

Elég húzós ára lett a pedipednek...

2012. máj. 15. 08:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a Deichmannban vettem Bobby shoes-t,ez is van olyan jó,mint a nagy márkák,de sokkal olcsóbb,de lehet kapni ott Elefanten cipőket is,azok 8e körül vannak.
2012. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez a gáz, hogy itt tanyán nincs deichmann......:)
2012. máj. 15. 08:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk pedig csak a kínai üzlet választéka van.

Mi szépen vonatra ülünk családilag, és bemegyünk a legközelebbi nagyvárosba (kicsit több, mint 1 óra vonattal), megvesszük a cipőt, sétálunk, kiülünk a szökőkutakhoz ilyesmi, majd hazajövünk.

Így csináltuk, mikor az első cipőt vettük is (akkor mondjuk sehova nem ültünk ki, mert tél volt, de babakocsival sétáltunk), és így csináljuk most is.

Én cipőt csak azért nem merek rendelni, mert magas a kisfiam lábfeje, és hiába lenne jó a méret, ha nem megy bele a lába.

Próbáljátok ki, ha megoldható a közlekedés, a gyerekek marhára élvezik a vonatot!

2012. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nekem a deichmannos cipők azért nem jönnek be, mert kemény talpúak, a pediped meg puha, nekünk még ilyen kell. Ha nem jó, visszaküldheted postafordultával és kicsrélik neked ingyen. Én már nem is nézelődök boltokban, mindig a liliputiról rendelek. Van egy puhatalpú liliputink bentre és két pediped, egy szandi, meg egy sportos. Több hónapja hordja őket a babám és még mindig jók. Méretre is. Igaz a liliputison már van egy luk, de csak kívülről és azért, mert kb. 4-5 hónapja hordja, amikor még sokat mászott.
2012. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


A pedipedek milyen állapotban vannak? Nem kopik az orruk? Az én kisfiam még elég sokat mászik...

Máretileg hogyan rendeled? A lemért talphossz + 1 cm?

2012. máj. 15. 20:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, nem kopik az orruk, de azért most keresek orrvédőt, mert elkezdett motorozni a leányzó és azért féltem. Az egyik bőr, a másik hasítottbőr, de nagyon jó állapotban vannak még.

Azt hiszem, rászámoltam 1 cm-t, de nekem könnyű, mert nagyon pici lába van, ezért s-st rendeltem. Remélem tudtam segíteni a döntésben. :)

2012. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szépen köszönöm!!:)
2012. máj. 16. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!