Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet jó minőségű,...

Honnan lehet jó minőségű, vízálló kétrészes overallt venni? 86-92-es méretűt szeretnék vásárolni kisfiamnak.

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, ha tudtok linket is küldjetek!

Köszönöm előre is!


2009. okt. 13. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha sok a pénzed menj a BRENDONba,ha nem keress bababörzéket,én hétvégén vettem kettőt ,ebből az egyik még fel volt cédulázva ,így került 1300.-Ftba,és hidd el kifogástalan ,tavaly is így vettem és sose áztunk el!
2009. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem majdnem az összes Cherokee cucc jó minőségű a Tescoban,és pont vasárnapeset voltam bent,és már fel vannak töltve a polcok téli cuccokkal.

Én pl 4000-ért láttam nagyon jó anyagú vastag cuccokat,érdemes megnézni.

2009. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért még várok válaszokat!
2009. okt. 13. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Angol turkálóban múltkor 1500 ft körül nagyon jókat láttam.

Én C&A kuponra vettem egy kezeslábast így 3500 forintba került.

(Meg múltkor 3000 forintért az Intersparban egy polár kezeslábast, igaz ez nem vízálló, de szerintem nagyon sok helyen vannak jó árban téli babaruhátk, érdemes körülnézni.)

2009. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13:05-ös vagyok, én még a Teszveszen is szoktam vásárolni. Sok a gagyi,de vannak kifejezetten jó állapotú,párszor használt cuccok,amiket újonnan az áruk miatt meg sem tudnánk engedni magunknak.
2009. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,

most szombaton lesz a BNV területén babaruhabörze,ez a legnagyobb Budapesten.Itt aztán kedvedre válogathatsz,ha megfelel a használt,akkor nagyon jó áron márkás cuccokhoz is juthatsz,ha újat szeretnél,azt is bőven találhatsz.

2009. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De jó lenne eljutni oda! Kár hogy nagyon messze van tőlünk... :(
2009. okt. 15. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettem a KIK-ben 4900-ért, nem túl olcsó de jó szerintem (sajna környékünk nem Pest), de Tesco és Inerspár is kb ilyen árban van. Kínaiban vannak még kicsit olcsóbbak, és szerintem ugyanolyan jók, ott akartam venni, mert azok tényleg melegek, de sajna nem volt a méretünk.11 hósak vagyunk
2009. okt. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!