Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám ínyén a fehér...

7 hónapos babám ínyén a fehér csíkban alul észrevettem kicsit véres csíkocskát. Mikorra töri át teljesen a foga az ínyt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem éppen most:) nekünk ugyan nem volt véres, de a csíkocska az minden alkalommal ott van.
2009. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, ha alsó fog, akár egy hét is eltelhet, amig meglátod a fogat, ha felső fog, lehet, hogy egy nap is elég neki.
2009. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk akkor már 1-2 nap volt csak. Egy picit mintha nálunk is véres lett volna.

6 hós kislány anyukája

2009. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
úú, köszi! Már 4 hónapos kora óta ezt várjuk. kíváncsi leszek tényleg áttöri e most, folyamatosan olyan érzésem volt, sosem lesz foga:)
2009. jún. 26. 16:09
 5/10 A kérdező kommentje:
alul látom a csíkot!
2009. jún. 26. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:
nekünk is múlt péntek óta kocog a kiskanál:))
2009. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De jó nektek:) remélem 1-2 nap és én is dicsekedhetek:)
2009. jún. 26. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:

UHH nekünk már mióta olyan és még most sem jött ki, sokszor már úgy gondolom nem is akar, pedig már nagyon várjuk mert szenved vele a lúrkó.

8,5hós.

2009. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajna még nem jött ki mára sem:(

szerencsére nem szenved és még aludni is hagy. eddig azt hittük,mert az okos orvos azt mondta a foga miatt nyűgös, nem eszik és nem iszik, sőt nem is alszik. már szinte elviselhetetlen volt a fiam. kiderült, egy vírus nem lett kikezelve és emiatt voltak ezek a tünetek. persze egy másik doki vette észre mi a baj. mi meg állandóan a fogát okoltuk. most meg amikor tényleg a foga jön, semmi baja szerencsére! szegénykém szenvedett épp eleget!

de azért már nagyon várom a kis fehérségeket:)

2009. jún. 27. 16:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Reggelre kijöttek a kicsi recék:) Végre!!!!!!! semmi sírás nem volt , sőt nyűglődés és nyáladzás sem!!! éjjel 3x keltett az 1 helyett és reggelre ott voltak a kicsi recécskék:) el sem hiszem!!!!!
2009. jún. 28. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!