Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez baj? 6+2 hetes vagyok,...

Ez baj? 6+2 hetes vagyok, reggeli pisinél észrevettem, hogy a papíron a krémes darabos fehér cucc, ami terhesség óta néha jön belőlem, most valamitől halvány barna színű volt.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem konkrét barnázás, mert régen volt olyanom a havi előtt, és felismerem. De akkor is aggasztó, hogy mitől színezi valami halvány barnára a folyásomat, mert vetélés, méhen kívüli terhesség stb-ről sok dolgot olvastam, és nagyon megijedtem! :( dokihoz holnap du-ra vagyok bejelentkezve, még nem is látott mióta tudom, hogy babás vagyok. Kérlek, hogy akinek volt hasonló barna dolga, és nem jelentett gondot, az írjon, hogy megnyugodjak! Ugye nem mindenesetben rossz ez? :( Előre is köszi!
2009. nov. 24. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Amig nem mész orvoshoz próbálj meg sokat pihenni,feküdni,nem cipekedj,és kerüld a sexet!!És az orvosnak feltétlen emlitsd meg a barnás folyást.Valószinü kapni fogsz gyógyszert rá.Ne aggódj,nem lesz baj.15hetes km.
2009. nov. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! ülő munkát végzek, irodai, ami nem megterhelő. Azt ugye végezhetem, és nem kell szabit kivennem amíg eljutok a dokihoz?
2009. nov. 24. 07:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,mivel nem cipekedel,az az ártalmas,meg a sex ilyenkor.De ha netán megindulna vérzés akkor egyből menjél dokihoz.Nekem 6 hetesen mikor először voltam egy haematomát láttak,előtte 2 nappal ,volt egy picike barna pötty a pizsamámon,valószinü amiatt.9.hétre szivódott fel,de én egyből táppénzre mentem,mondjuk én kereskedelmi munkát végeztem.
2009. nov. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 6+5 napos vagyok és nekem is ez volt ma nagyon világos barnás !Én csütörtökön megyek vissza az orvoshoz!Sztem nekem a sex-től volt mert rögtön utána lett ez!
2009. nov. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mi vasárnap akcióztunk utoljára, de hétfőn nem volt semmi barnás, csak ma reggel. Ezért szerintem nálam nem attól van...
2009. nov. 24. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!