Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Agyvérzést kapok, nem bírom...

Agyvérzést kapok, nem bírom tovább, nem marad meg a fiam a babakocsiban?

Figyelt kérdés

Én ezt már nem bírom, itthon ülünk, csak úgy tudok elmenni, ha ő itthon marad és vigyáznak rá. Beleteszem a babakocsiba és ahogy elindulunk üvölt, folyik a könnye...

Jogsi még egy ideig nem lesz, de én meg fogok őrülni addig komolyan. Kb. 6 hós kora óta van ez, előtte semmi baja nem volt.

Kérlek írjatok vmi praktikát ha voltatok hasonló gondban, nagyon fontos!!!

8 hós baba anyukája


2012. máj. 15. 17:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Milyen pozícióban van a kocsiban? A lányom is üvölt ha fekszik, de ha teljesen felültetem a kocsi háttámláját, és ülhet (saját magát tartja, stabilan ül), nagyon szépen elvan. Ha elfárad úgy, akkor eggyel lejjebb állítom a háttámlát. (7,5 hós)
2012. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál is először a támla segített. Aztán hónapokkal később az, hogy rágcsálhatott közben, vagy képeskönyvet lapozott, kulccsal játszott, stb. Egyszerűen unatkozott, ha nem babrálhatott valamivel, nem kötötte le hogy csak ül és nézelődik.
2012. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is adj valamit a kezébe, ez jutott először eszembe. Ha nem is kajcsit, akkor egy tárgyat, kulcstartót, bármit,amivel "elvan", később meg mehet pl. a babapiskóta.
2012. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a babrálást megpróbálom. A háttámla már majdnem teljesen függőleges, tehát kilát.

Olyan, mintha megijedne vmitől, de nem jövök rá, hogy mitől. Mert amúgy barátkozós, de ha a babakocsiban pl elmegy valaki mellettünk megijed.

2012. máj. 15. 17:48
 5/22 A kérdező kommentje:
annyira reménytelen, igaz van kert,de már lassan megpusztulok, hogy ennyi kikapcsolódás nincs, hogy elmegyünk sétálni.
2012. máj. 15. 17:52
 6/22 anonim ***** válasza:
Vegyél a Babakocsira csörgőt. Tescoban kapni, gumi, és játékok vannak rájúzva, a karfára rá tudod tenni, vagy a gyerek elé valahová, és azzal el tud játsszani. Adj a kezébe séta közben babapiskótát! Fordítás úgy hogy téged lásson.
2012. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Csatos hordozó. háton hordozás vált nekünk be.
2012. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Snapette ***** válasza:
Lát téged a kocsiból, úgy értem, feléd van az ülés? Nem lehet, hogy attól fél, eltűntél. Ha meg feléd van, lehet, hogy kilátni akar. Lehet átfordítani a tolókart?
2012. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan kocsink volt, amiben csak előre látott úgy hogy engem nem látott séta közben és üvöltött. Le kellett cserélnem olyanra aminek az ülőrészét lehet fordítani. Majdnem 1 éves koráig úgy sétáltunk hogy velem szemben volt és beszélgettünk. Azóta előre néz és babrál vmivel 13 hós
2012. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudom átfordítani, lehetséges, hogy ki kell cserélnem a babakocsit...csak az a kérdés, hogy tudom ezt eladni...

Köszönöm a válaszokat

2012. máj. 15. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!