Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szólnátok csak látásbeli...

Szólnátok csak látásbeli ismerősnek hogy ne ültesse a 4 hós gyerekét a babakocsiban?

Figyelt kérdés
ugyanakkor szültünk, s az utcán találkoztunk. nekem olyan furcsa volt, hogy ülteti, nagyon nem tesz még jót a kis gerincének. viszont nem tudom, okoskodásnak veszi-e ha figyelmezteti az ember.
2012. ápr. 28. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem szólnék. Biztosan meg van az oka amiért ülteti.
2012. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Én kedvesen megmondanám neki, hogy ez nem tesz jót a gerincének, valószínű nem tudja, íyg még hálás is lesz, amiért segítesz neki.
2012. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nem szólnék, de nagyon sajnálnám a kicsit.

Voltunk mi is látogatóba ismerősöknél, az ottlétünk alatt olyan dolgokat csinált az anya az ikreivel, amire én csak pislogtam, nekem akkor már 3 gyerekem volt.

férjemmel megbeszéltük otthon, ennyi, ő dolga mit csinál a saját csemetéivel..

2012. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Kihasználhatod, hogy egyszerre szültetek, így egyidősök a gyerkőcök. Mondhatod, hogy te még nem ülteted, mert a dokitok azt mondta, hogy veszélyes a gerincére...stb.

Ha akar érthet belőle, ha meg nem ért belőle, akkor úgy sem érne semmit az sem, ha szemébe mondanád.

2012. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
16:12-es vagyok: nem lehet, hogy csak egy picit ültette fel, hogy ne ordítsa végig az utcát, de amúgy még nem ülteti? Mindenesetre ne szólj, ha ezt nem tudod biztosan.
2012. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem,nem szólok bele hogy más mit csinál a gyerekével.
2012. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem szólnék, semmi közöm hozzá. A többször is összefutnék vele és nagyon zavarna a dolog, akkor megkérdezném, hogy jéé már a te babád tud ülni de ügyes az enyém még nem, és ha azt mondja hogy nem még ő sem tud, akkor értetlenkedve tovább kérdezném, hogy de hát akkor hogy hogy ül, ültetve van, nem azt mondják hogy az ártalma és nem szabad stb. Így nem tűnik olyan támadónak vagy okoskodásnak szerintem, és az is lehet hogy tényleg fogalma sincs róla hogy ezzel árt a babának.
2012. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. ápr. 28. 18:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Én kedvesen szólnék. Talán nem is tudja. Miért a gyerek szívjon a szülő tudatlansága miatt?
2012. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam is félig ülőben volt a babakocsiban 4 hónaposan, 6 hónaposan meg teljesen ülőben (akkor már fel tudott ülni). Különben végigordította az egész utat. Nem ülőben volt, csak félig ülőben. Élvezte, hogy kilátott és tudtunk sétálni.
2012. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!