Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan mesekönyvet...

Ajánlanátok olyan mesekönyvet ami több rövid (1-2 oldalas) állat v. más (esti) mesét tartalmaz?

Figyelt kérdés
2 évesemnek keresek de eddig csak olyanokat találtam ami ugyan sok mesét tartalmazott de 3-4 oldalasak.
2012. máj. 15. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Marék Veronika Boribonos könyveit nem néztétek még? Igaz, hogy 1 könyvben csak 1 mese van, de mellette rajz, és nem hosszú. Olyan aranyos kis történetek, az én 2 éves lányom imdája már 1 éves kora óta.

Ha viszont mindenképp rövid kell, akkor:

Ötperces mesék

[link]

Ebből nekünk az 1, 2, 4 van meg.

De hidd el nekem, hogy a Boribon 100x jobb!

Igaz drágább is, de megéri! :)

2012. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Limpimpi mesél a barátságról c. mesekönyv. Nagyon szeretem még én is. Nagyon igényes.
2012. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Vannak benne egészen rövidke mesék, egyoldalasak, és többoldalas is. A lányom imádja.


Boribon könyvek, Kipkop könyvek (7 könyv, egyre hosszabb szöveggel, az elsőnél oldalanként kb 2 nagyon egyszerű mondat van csak, felépités szerint bal oldalon szöveg, jobb oldalon kép), szintén nagy kedvencek.

Bogyó és Babóca, bár az több oldalas.

2012. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!:)
2012. máj. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!