Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes a kisfiam. Általában...

Vivko7 kérdése:

7 hetes a kisfiam. Általában olyan 4 órát alszik, de van amikor 6-7 órát is. Ilyenkor nem kéne felkelteni, vagy nem baj ha olyan sokat alszik? (tápszeres)

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nappal alszik 6-7órát?Nem sárga?Szerintem nappal azért ne hagyd annyit aludni egy húzamban.Én max 4 órát hagyok két etetés között.Éjjel úgy eszik ahogy ő szeretne.Általában 9körül elalszik és 4-fél5 körül kel.
2012. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár az enyém szopizik....nem tudom,hogy ha tápszeres akkor,hogy működik,de szerintem ne hagyd akkor se.
2012. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát általában este , éjjel alszik.Napközben sokat fenn van.
2012. máj. 16. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem 7 hetesen még nem gond ha ennyit alszik még nappal se..vannak olyan babák akik eleve "fáradtan" jönnek világra és nagyalvók..én 16 hónapja nem alszom(se éjjel se nappal:(...a fiam nem ilyen jó alvó:) ugyhogy én tutinem ébreszteném fel..élvezd ki minden egyes nyugis pillanatot..amugy ha éhes vagy vmi szükséglete van majd felébred magától..ne aggodj
2012. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kerria ***** válasza:

Tápszeresnél alhat többet is, ne ijedj meg. Nappal azért ne hagyd ennyit aludni, nehogy felboruljon az éjszaka-nappal rend.


Ha nem sárga, gyarapodik, van széklet és vizelet, akkor nem lesz különösebb baja. Azért ha megy ki védőnő, vagy doki, akkor kérdezz rá, de nekünk anno ezt mondta. Aztán naná, hogy nem ilyen lett a kislányom, ő nagyon keveset aludt/alszik...

2012. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát igen születése óta jó alvó hál Istennek és nem is hasfájós.

Hát én is arra gondoltam hogyha éhes úgyis jelez .

2012. máj. 16. 13:41
 7/10 Kerria ***** válasza:
most olvastam, hogy általában este, éjjel, akkor nagyon jó alvó lesz, ne ébreszd fel... ez így teljesen jól van, és örülj neki :)
2012. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van úgy hogy 21-4 ig alszik,eszik,4.30-8 ig,eszik, aztán utána mondjuk 13 ig és napközben sokat nézelődik már ,úgyhogy keveset alszik.
2012. máj. 16. 13:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát éjjel alszik ennyit? Akkor csak örülj, de fel ne ébreszd! :) Az én kislányomnak 5-6 hetes kora óta minimum 10óra az éjszakai (folyamatos) alvásigénye. Sosem keltettem fel éjszaka, örültem, hogy én is alhatok. :) Ja, és anyatejes volt, ami elméletileg gyorsabban bomlik mint a tápszer, mégis ennyit aludt.
2012. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Az nagyon jó akkor neked is,én is örülök hogy éjjel hagy aludni, rendesen kipihentek vagyunk mindketten nappal :)
2012. máj. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!