Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nandu hordozókendő: nehezebb...

Nandu hordozókendő: nehezebb babához is jó? Milyen hosszút vegyek? Általában rövidebb időtartamra használnám.

Figyelt kérdés

Kisfiam 3,5 hónapos, de már 7 kg. Most egy rugalmas Amazonas kendőnk van, de a súlya miatt váltani szeretnék. Mivel azért nem minden nap és nem órákat hordozom, úgy gondolom, egy Nandut vennék.

Átlagos testalkatom van, de Apa is hordozná majd. Ha minél többféle kötést szeretnék majd idővel kipróbálni, akkor a leghosszabbat (LL) vegyem? Nem lesz az az elején nekem túl hosszú? A nehezebb babákat is elbírja majd?

Mikortól köthetem majd hátra?


Bocsánat a sok kérdésért, de még nagyon tapasztalatlan vagyok, és szeretnék jól hordozni:) Köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 15. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A nehezebb babákat is lebírja, bár mi amikor a fiam elérte a 10 kilót már más hordozót kezdtünk el használni. Nekem előre kötve már nehéz volt, és neki sem volt kényelmes. A hátra kötés meg nekem nem jött be. Szerintem a leghosszabbat vedd, főleg ha az apuka is hordoz és mindenféle kötésfajtát kiszeretnél próbálni, van amelyiknek sok az anyagigénye.
2012. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZia!


Jó a Nandu nagyobb babához is:).

Ekkora súllyal és ebben a korban Nektek és Neki is jobb ha háton van(ő tud nézelődni, és a Te hátadat, derekadat, gátadat sem terheli meg mint az elölhordozás).

Nem javaslom viszont a leghosszabb megvételét, a sok lelógó anyag nagyon zavaró a kötésben. Egy 4m 60 centi körüli kendő átlagos testalkatnál bőven elég, a legegyszerűbb háti kötésekre teljesen biztosan( ezek a batyu nevű- Rucksack és a háti dupló- BWCCC).

2012. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ:)
2012. máj. 16. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs,most látom, egyel több C- t írtam, BWCC(back wrap cross carry)
2012. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!