Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamit rosszul csinálok,...

Valamit rosszul csinálok, hogy nagyon habzik a DM-es BabyLove tápszer?

Figyelt kérdés
Eddig Beba-t kapott(26.-án lesz egy éves), most váltottunk, mert azt mondták, hogy a DM-es olcsóbb,és az is olyan jó, mint a Beba.
2012. máj. 16. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálod rosszul, ez ilyen habzós tápszer. Amúgy jó!
2012. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Jó tápszer, kisfiam nagyon szereti, és szerintem is ez a legjobb ízű mindközül. Tényleg habzik, ezért én először csak kevés vízzel rázom össze, aztán keverem, sőt van amikor gyorsan át is szűröm, hogy ne legyen annyi hab rajta.
2012. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
74%
én épp ezért vagy beba vagy lactogen tápszert adok neki, mert nem szeretem amelyik habzik :-( Nekem az jön be, amelyik állaga olyan, mint a tej.
2012. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Ne haragudjatok, de én nem értem, hogy miről írtok. Kislányom 9 hónapos kora óta issza ezt a tápszert, elmúlt 2 éves és még mindig ezt kapja, mert imádja. Nekünk ez idő alatt még SOHA nem habzott! Ti mit csináltok vele??

Én Aventes üveget használok, tiszta erővel felrázom, közben befogom a cumi tetejét, hogy ne fröcsögjön, és kész. Nincs a tetején 1 mm hab sem. Hmmm...

2012. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!