Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy nem jó tápszer a Babylove?

Figyelt kérdés
Anyukák beszélgettek és lelkesen szidták hogy ők soha nem vennének ilyen olcsó vacak dm saját márkás tápszert, mert ki tudja mi van benne. Miért a többibe tudjuk, hogy mi van? Szerintetek nem csak a márkát, a reklámot kell megfizetnünk az "extra jó" tápszereknél?
2011. júl. 8. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod a kérdést. Igaz nekem kisfiam szopizott. De mint mindennél a márkát kell megfizetni.
2011. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont dm-eset nem vettem még, de rossmannosat és müllereset igen. Már rengeteget kipróbáltunk :)

Nem hiszem, hogy vacakabb lenne az olcsóbb, saját márkás.

Mondjuk a rossmannosból azért nem veszek többet, mert nehezen oldódik fel. De a milupa is habzik összerázáskor, tehát nem az áron múlik....


Ki is próbáljuk a babylove-t, úgyis készülök a dm-be :))))

2011. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
én már vettem dmes tápszert és azt állapítottam meg, hogy nem jó minőségű. onnan tudom mi van benne, hogy elolvastam a dobozán az összetételt, több vitamin, ásványi anyag van más tápszerekben. nekem nem jött be, de mindenki döntse el saját maga, hogy gondolja, felesleges ezen vitázni
2011. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem jó a babylove tápszer, és ezt onnan gondolom, hogy keverem perceken keresztül, és még úgy is csomók maradnak benne, és még ráadásul a gyerekem sem itta meg.

A többi tápszer soha nem volt csomós, és azokat megitta a gyerekem.

Egyébként a babylove termékekkel semmi bajom, de konkrétan a tápszer szerintem is gagyi.

2011. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerinem egyáltalán nem "gagyi"! Nálam érdekes módon nem lesz csomós, csak ha állni hagynám talán elkészítés után egy ideig.. nem tudom, az én kisfiam szívesen, és jóízűen issza, már több hónapja! És nem hinném , hogy valamivel is rosszabb mint bármelyik másik tápszer!
2011. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Az én kisfiam is ezt issza, soha nem csomós, és érdekes, hogy a Hipp tápszer nem kellett neki, ez meg igen.
2011. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Régi kérdés, de szerintem nem "csak" a márkát kell megfizetni. Vettem már több dm saját márkás cuccot, volt ami rosszabb volt minőségre. Pl. multivitamint is vettem, de ráírták, hogy kismamák csak orvos engedélye után szedhetik. Ez nekem gyanús, ha teljesen jó termékről van szó, akkor miért terelik a felelősséget. Mivel nem gyógyszertárban árulják, hanem csak drogériában, én arra tudok gondolni, hogy bizonyos teszteléseken nem ment át, vagy különböző papírokat nem kapott meg a termék. Ami nem jelenti feltétlenül azt, hogy rosszabb, csak nem biztos, hogy jó. Ez pont olyan, mint amikor műszaki cikket garancia nélkül veszel meg "újszerűen". Lehet ugyanolyan jó, mint a többi és még olcsóbb is, de az is lehet, hogy befürdesz vele.

Ezért én nem fogom venni ezt a márkát. Magamnak igen, de a babának nem

2011. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Jó régi a post, de hátha még ide látogat valaki, akit ez a téma érdekel.

A saját tapasztalatom az, hogy a Babylove BioPre tápszer, amit 0-6 hónapos korig lehet adni a babának, nagyon könnyen oldódik, a baba jól lakik tőle, az ajánlott mennyiség bőven elegendő, amit az adagolásnál írnak, nem fáj tőle a hasa, megfelelő a kakija, és sosem tiltakozott még ellene.

Nem allergiás rá, semmilyen furcsa reakciója nincs a tápszerre, elkészíteni könnyű, az ára kiváló, és a gyermekorvosunk és a védőnők szerint kiválóan fejlődik tőle a babám. Szerintem minden babánál más válik be. Érdemes kipróbálni, ha egy drágább márka nem jön be, vagy ha mástól fáj a hasa a babának.

Köszönöm.

2014. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!