Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérhetnék tapasztalatokat,...

Babuska89 kérdése:

Kérhetnék tapasztalatokat, segítséget babakocsi vásárlása terén?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni? Peg Perego-t nezegettunk ( [link] storetype=store&store=32&pageno=2), Chicco is tetszik, de lattam olcsobb kategoriaban is szépet. Max 180 000 Ft-t adnánk a kocsiért. Nekem kicsinek tunik a mozes része, júliusra várjuk a babát, nem tudom, hogy meddig tudnank kihasznalni, kényelmes-e a babanak a lehajtott sportrész. Kb.70cm a mozes belhossza. Ez minden kocsinal ilyen, vagy csak az olaszoknal? Kérem, ha vkinek vannak tapasztalatai irjon. Koszike

2012. máj. 16. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez van,imádom..le nem cserélném semmire most le van értékelve 90ről 60ezerre és asszem kb 60ezerért külön meg lehet venni hozzá a mozeskosarat ami a vázra illeszthető..hegyen,völgyön havon jártunk vele..mindenhol megállja a helyét.feketében és pirosban lehet kapni meglehet bele vásárolni kis bundazsákot amit szintén szeretek nagyon..

2012. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]

ez a mozeskosárnak a linkje..olvasd el mi mindenre jó:) 1es

2012. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is olasz babakocsink van,annak is ilyen kicsi a mózes része.Májusi a lányom,ki is nőtte télre.De egyébként sem maradt volna el benne,kb. 4 hónapos korától már húzta fel magát.Kényelmes volt neki a sportrész.
2012. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk elég volt a mózes kb. 7 hónapos koráig, nagyon jókat aludt benne. Viszont onnantól, hogy felült, nem tettem bele:)
2012. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is 3 hósan màr húzta fel magát, szóval a sport részbe volt bundazsákba (szeptemberi a lányom). Arra még érdemes figyelni, hogy milyen nehéz a kocsi, mert 13 kg+ a gyerek + ha be is vásároltál az elején nem sok, de megnő a pici hamar :-)
2012. máj. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most látom, hogy ez csak 9,7 kg :-)
2012. máj. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Quinny buzz.
2012. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem fontos

-legyen bevasarloresze normalis nagy

- ujszulott kortol hasznalhato (mozes+hordozo+sport)

- ne logjon a laba a sportreszen, legyen tartoja

- allithato tolokarja legyen (en alacsony vagyok, apa magas)

- opcionalis, de a teleszkopos rugozas jo dolog

- nagy hatso kerek

- elso bolygositható


mas hirtelen nem jut eszembe.

en elsonel egy kozepfelso kategorias babakocsit vettem, titi tritont, alomkocsi volt,fiam ket eves koraig hasznalta, amikoris elloptak :( viszont ezt mar nem gyartjak, az ujabb verzioja volt az egyik, amin gondolkoztam a masodik babanal


a masodik babakocsi, amit vegul megvettunk egy felsokategorias kocsi, brevi ovo. nekunk bevallom nincs annyi penzunk, hogy ujonnan vegyunk, ezert egy hasznaltat vettem. osszehasonlitva a teleszkopos rugozast leszamitva nincs nagy kulonbseg a titi-vel.de ugye a teleszkopos rugozas a felsokategorias kocsiknal gondolom alap.


a mozese mindketto babakocsinknak ha jol emlekszem 80 centi volt, muszaj, mert nyulank babim vannak/voltak. (most 2 hósan több, mint hatvan centis a lanyom, ugy tunik, betolti a kocsit), de mire kinőné szerintem mar hordozo kell ugyis

2012. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen babakocsink van: [link]

Nagyon szeretjük, a mózeskosara állítólag a legnagyobb, a lányomat 6 hónaposan tettem át a sportrészbe, mert már ki akart látni! Egyébként még bőven elért volna benne!

2012. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem még nincsen gyerekem, de hasznos volt mindenkitől az info...amúgy sztem nem érdemes újonnan venni.nagyon sok tökéletes állapotban levő van az aukciós oldalakon..jobbnál jobbak, mert valaki tényleg csak 4-5 hónapig használja..pár barátnőm a Concord babakocsikat szereti, könnyen csukható, stabil, eddig nem volt panasz rájuk..
2012. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!