Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Bébécar háromfunkciós babakocsi+mózes+hordozó. Véleményeket, tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyibe krül?

Én személy szerint ne vagyok mózespárti, nekünk TS-es van (babkocsi, hordozó),bár, hogy már 1 éves a lányom, a hordozót nem használjuk, vettünk gyerekülést. De az elején sokat használtuk, rárakva babkocsira ill. autóban.

2010. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon mózespárti vagyok, nekünk is 3 funkciós kocsink van, én nagyon szerettem. Mikor megvettem akkor még nem volt szempont, de aztán nagyön örültem neki, hogy a mózesem kívülről műanyag a fala, így akárhol letehettem, ha koszos lett csak letöröltem egy ruhával és kész. Például kulccsal matatáskor, autóból ki és beszálláskor, stb. Egyébként tetszik ez a babakocsi amit kérdezel.
2010. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudom meddig marad el e baba mózesban, de szerintem 4- hónapos kor után már kevésbé.

Legalábbis ha az enyémekből indulok ki, 4,5 hós koruk körül már félig fekvőbe raktam a babakocsit.


első

2010. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Lányom hat hós koráig utazott mózesben, négy hós korától minimálisan megemeltem a háttámlát, de nem annyira mintha sportrészben lenne.
2010. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 6 hónaposan felült, onnatól csak ülve van el ababkocsibanha lefektetem a , akkor ordít ordít amai napi, csak akkor fektetetm le, ha elelszik. Másrészt az enyém márciusi, nyáron nagyon meleg lett volna mózesben szerintem

utolsó előtti

2010. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy látom ketten ping-pongozunk itt, szegény kérdező meg tuti mások válaszát is várná.:-) Kinek mi jön be, úgyis használat közben derül ki, hogy ki hogyan használja..Hat hónapos kortól az én lányom is félig ült, hét hóstól meg felült, onnan már nem érdekes a dolog. Az én mózesemnek alul van szellőztetője, hátul meg le lehet szúnyoghálósra zipzárazni, úgyhogy nem volt meleg nyáron sem a mózes, ráadásul a drága kocsiknak mint a bébécar tuti ilyen mózese van. Úgyhogy szegény kérdező magára maradt két ellentétes véleménnyel. Remélem valaki még válaszol neki.:-)
2010. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én használtan venném (15.000-ért). Nekem csak a praktikussága miatt tettszik, hogy van mózes is ami kényelmesebb, hordozó ami kisebb és könnyebb vele a közlekedés, na és persze a sport rész ha már kicsit nagyobbacska. Igazából fogalmam nincsen milyet vegyek, sok szép és praktikus kocsi van.
2010. márc. 11. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor vedd meg

a nem mózespárti voltam

2010. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15.000ért mózes is meg hordozó is? Biztos , hogy állapotban van? Ennyiért nagyon megéri, hitetlenkedek is..a mózespárti voltam.:-)
2010. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!