Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van (nak) itt olyan anyukák...

Van (nak) itt olyan anyukák akik ingáznak vagy kétlaki életet élnek pici babával, vagy akár nagyobbal? Hogy bírjátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

hogy érted ezt az ingázást?

én sokat ingázok a fiammal.anyóséknál élünk,de rengeteget vagyunk anyuéknál.van hogy mnden 7végén ott alszunk.ez már mióta megszületett igy megy.van hogy hétköznap is lemegyünk,most hogy a férjem külföldön dolgozik.

2012. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja fiam nagyon jól viseli.sokszor már ő mondja h menjünk a mamihoz.2,5 éves.
2012. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két ország köztre gondolsz? Nálunk nagyon jól bírja a gyerek, már születése óta ingázunk havonta egyszer hazajövünk egy hétre. Neki mindkét ház az otthona, mindkét helyen van saját szobája és otthon érzi magát mindenhol. Én már kevésbe bírom, mert megérkezés után mindig az első a kicsomagolás, rendrakás, takarítás, bevásárlás, és nincs az a megszokott rutin mint egy átlagos háztartásban. Nemsokára itt az ovi, szóval ezek az ingázások ritkulni fognak, de akkor meg lehet hogy az fog hiányozni.
2012. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából mindkettőre gondoltam. Mi két ország között ingáznánk, itthon és anyum között. Mivel férjem dolgozik minden nap, így nekünk kell kijönnünk külföldre "látogatni". Most még Ausztriában vagyunk többet, de lehet később változni fog. Ezért is kérdeztem ezt, mert most, hogy hazajöttünk nagyon nehezen szokik vissza az esti alvásba.


Köszönöm, megnyugtató tudni, hogy nem nagyon borul fel minden a pici körül.

2012. máj. 17. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Nekünk is volt egy időszak, amikor nem bírta a változásokat. Baba korában észre sem vette, ha más szobában ébredt, aztán volt egy időszak, akkor sokkal érzékenyebb volt, jöttek a fogai, vagy nem tudom miért, de akkor nehezen bírtunk vele éjszaka, megijedt, nem tudta hol van, és keresett engem. 2 éves kora után viszont már megértette, hogy ide megyünk- oda megyünk, mindig elmagyaráztam neki hogy holnap indulunk, izgalommal várta, mindig örült egy kis változatosságnak. A lényeg, hogy teremts meg neki mindkét helyen hasonló körülményeket, mindig legyenek ott a kedvenc játékai. Talán nekünk, szülőknek ez a legnehezebb, mindenre odafigyelni, és hogy a csomagolásnál ne maradjon otthon semmi, ami a gyereknek fontos.
2012. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!