Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a baba nem a korának...

Baj ha a baba nem a korának megfelelő cumit 'használ'?

Figyelt kérdés

Kislányom 16 hónapos és a 2-6-hósoknak való cumikat (MAM) hajlandó elfogadni. Vettem Neki korának megfelelőt is... kipróbálta és adta vissza... :S

Ártok vele ezzel?



2012. máj. 17. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
azért van hónapra osztva a cumik mérete a baba szájpadlásához igazodnak illetve fogszabályzós. illetve 3 havonta cserélni kell. mert egyrészt nem olyan a tartása, illetve puhul és a fertőtlenítésektől károsodik az anyaga
2012. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én mots fogom csinalni azt hogy direkt olyan cumit vezsek amit tudom hogy utal a többit kidobom és csak az lesz és igy vagy kéri vagy lemond magátol
2012. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ezt akarja elfogadni,hát akkor adjad.Vagy inkább szoktasd le.A MAM cumik nagyon jók,de azért van rajtuk kór is mert fogszabályzósak(nyilván Te is tudod)és az az akkori állkapocs ,szájüreg méretükhöz van igazítva.Nem hiszem,hogy sokat árthatsz,de azért jobb "félni mint megijedni".
2012. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem baj!
2012. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Természetesen nem azokat használja amiket 2-6 hónapos korában vettünk Neki. Folyamatosan cserélgetjük és ilyenkor próbálok Neki valót adni de egyszerűen vissza adja és kéri a kisebbet!

Kicsi a lánykám (buksija is kicsi)az ujjszülött cumikat is sokkal tovább 'használta'.

2012. máj. 17. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!