Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy egy éves korban...

Igaz az, hogy egy éves korban le kell vágatni a gyerek haját ahhoz, hogy később erős, egészséges, dús haja legyen?

Figyelt kérdés
Az én lányom nagy hajjal született, alig hullott neki belőle, gyönyörűszép vele. Nyolc hónapos, copfozni is lehet a haját. Valahogy sajnálnám levágatni.
2012. máj. 17. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
a fiamnak nem volt még 1 évesen akkora, hogy vágni lehessen, most 3 évesen már nem tudom, hol is kéne ritkítani, ha bejön a nagy meleg, rengeteg, dús, erős haja van
2012. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én lányom is sűrű hosszú hajjal született ,nem vágattuk még le neki.így is sűrű és erős a haja.sztem ez csak babona.
2012. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszek ebben,szerintem ez csak genetika! :) az én lánykám is hajasbaba,bár neki sok kihullot ,de már ki is nőtt az új..én nem fogom levágatni neki az tuti.5 hónapos
2012. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez puszta genetika. Attól nem lesz erősebb, ha levágják, hiszen a hajhagymák a bőr alatt vannak. Max. erősebbnek érzi az ember, amikor elkezd nőni, hiszen a vége egy sima, tömör felület. Ezt a fodrászom is mondta.
2012. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb, egészségesebb, dúsabb attól, h levágják. A haj eleve változni fog. A vágás csak azért lehet szükségszerű, mert sok baba haja kikopik v nem nő rendesen, ahol elfekszi. Viszont egy éves kor körül, után már nem fekszik olyan sokat. Így, h a haj egyenletesen nőljön le lehet vágatni azt.
2012. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem ne vágasd le neki:)Imádnivalök a hajasbabák!Sztem azoknak szokták akinek nagyon gyenge haja van és alig nöl:)Neki levágnám hátha utánna jobb lesz:)
2012. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam hatalmas,dús,gyönyörű fekete hajjal született,már 2 hónaposan vágtam belőle,mert nagyon izzadt nyáron,8 hónaposan is vágtam belőle mert a szemébe és a fülébe lógott,most mikor 1 éves lett géppel levágtuk neki 2,5 cmesre,és ennek már 4 hete megint megnőtt,úgyhogy júliusba újra levágjuk,nagyon dús haja van,és nagyon gyorsan nő,az Ő kényelméért vágatom le.
2012. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom 16 honapos, kis sejhaja van. Mindenfelé száll, de nem vágatom le, így is ritka.
2012. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!