Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok játszani 12 -...

Mit szoktatok játszani 12 - 13 hó körüli babátokkal?

Figyelt kérdés
Nem a kinti, játszóterezésekre gondolok, hanem mikor otthon vagytok.
2012. máj. 17. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
off,de érdekel a kérdés :)
2012. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én Fiammal nem könnyű játszani! Próbálok építeni neki egymásra rakható poharakból, de inkább elveszi az elemeket és ide-oda rakosgatja. Csip-csip csókázunk, ebből egy-két mozdulatot mutat, de nagyon ez sem érdekli. Imádja az ablakból nézni az utca történéseit, olyankor mondom, hogy mit láthatunk. Szereti, ha táncikálunk zenére. Szereti a kukucs-játékot (kendő a fejemre, vagy fejére, lehúzom, vagy Ő lehúzza ---> Kukucs!) Tükörben is szereti, ha bohóckodumk.

Könyvet nem szeret nézegetni, imkább gyűrögeti, eldobja ...

Ilyesmik ...

2012. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mikor akkora volt a fiam nem nagyon lehetett vele játszani mert 12 hósan kezdett már elég ügyesen járni és csak loholtam a nyomában h nehogy összetörje magát őmegmeg se állt.... a különböző tárgyak dobálása guritása lekötötte(mert engem a mai napig nem zavar ha dobálja a játékait..kivéve ha hisztiből csinálja) imádtanézni hogy gurulbepl a zseblámpa vagy a pezsgőtablettás doboz a jároka alá:) ezzel jól elvolt..de egyvmit probálj ki! a papir repülő:) a fiam a mai napig szó szerint visitva nevet rajta..lehet csak neki ilyen vicces de nagyon jókat elkacagott rajta már 12hósan is..bár apa repülője nem zuhan le rögtön azon nagyobbakat nevet..sztem az enyémen csak azt nevetihogy milyen béna repülőt csinál anya és20szor feldobja akkor sem repül:)
2012. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!