Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket szoktatok " játszani"...

Miket szoktatok " játszani" 20 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
mindennap mást találtok ki? ( más játékot?) Mit? És milyen mondókákat mondotok neki? Köszönöm
2012. febr. 27. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

miért tetted idézőjelbe a játszani-t???

20 hónapos már nem baba, kisgyerek, szuperül lehet vele játszani! pl. gyurma, lego, festék, rajzolás, vonatozás, könyv nézegetés, építőkockázás és még rengeteg minden van :)


nem találok ki minden nap más játékot, kb. 10-20 percenként váltunk, de van olyan is, hogy hosszabb időre leköti, mondjuk ma délelőtt 1 órát festettünk :)

2012. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért tettem idézőjelbe hogy meg tudd kérdezni, hogy miért tettem :DDDD Nekem baba!!!! ha nem tettszik ott van a vissza gomb! A kérdésre kéne válaszolni........
2012. febr. 27. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
menj a fenébe, válaszoltam...
2012. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Az enyém ma 22 hónapos (fiúcska)! Nem is nagyon tudok olyat mondani amivel még nem játszottunk, nem próbáltuk ki. Pl mikor főzök-sütök akkor ő is hozza a kis mini készletét és utánoz, vagy a napi takarításkor ő is hozza a felmosóját, partvisát és utánam takarít. Mikor apukája vágja a füvet akkor ő is megy mellette a kis fűnyíróval, ugyanígy favágásnál (persze kellő távolságból). A tiszta ruhák szekrénybe való eltevésről már ne is beszéljünk, csak mosolygok mikor a tangáim között találok egy mini zoknit vagy Apa boxerjai között egy mini kisgatyót. :D

Ezeket mindig muszáj megcsinálni, így játékosan ő is besegít, utánoz, amit természetesen élvez!!! Látnátok mikor panírozzuk a sajtot!!


Ezek mellett természetesen ott vannak az igazi játékok is mikor autózunk, vonatozunk, építünk, rajzolunk, számolunk, mesézünk, labdázunk, fogócskázunk, hó csatáztunk... ezernyi dolgot lehetne még sorolni!!!

Szerintem pont most van abban a korban, hogy minden érdekli, mindenben részt szeretne venni, mindenben a játékot látja, minden tetszik neki!!!

2012. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Mi is rengeteg félét játszunk,a kedvenc:borotvahabot nyomok a tükörre és ő a kis ujjaival jól szétmaszatolja,rajzol vele.Szeret autózni,bújócskázni,kukkucsost játszani,memóriajátékot párosítani,képkeresővel játszani,labdázni stb...és mindent amit nem lehet.Nagyon szereti a testén játszható mondókákat:Hej Gyula Gyula,Sűrű erdő...,elment vadászni,a házat kiseperjük...,megyen a medve...,a kezén játszva:vágom vágom....,kerekeset böködőset....,stb...
2012. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!