Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámat egy vékonyab...

4 hónapos babámat egy vékonyabb felnőtt takaróval takarom, úgy hogy ketté van hajtva. Ezen kívül hálózsák van rajta?!

Figyelt kérdés
Nagyon sokat izeg mozog éjszaka, attól félek, nehogy bemozogja magát a takaró alá. Azért nem a kistakaróval takarom, mert azt pikkpakk lerúgja magáról! Tanácsok?
2012. máj. 17. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mlegebb hálózsák.


Èn is féltem hogy alá megy, így csak hálózsákban aludt, de idöjárás függö melyiket adtam rá.

2012. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is két hálózsákunk volt, az egyik melegebb, másik vékonyabb, és időjárástól függően váltogattam a kislányomon.

Én őt nem tudtam takargatni, mert nagyon mozgékony volt kicsi korától kezdve és egyrészt lerúgta magáról a takarót, másrészt volt, hogy a fejére tekerte...na akkor úgy döntöttem jó lesz a hálózsák. Azóta is abban alszik. Másfél éves.

2012. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ilyen időben hálózsák és rajta 2 réteg takaró??? Szegény gyerek, hőgutát ne kapjon!

Én úgy altattam a fűtött lakásban ennyi idősen, hogy body+rugi, és azon volt egy vastagabb plüss pléd. Hason aludt, és ez rátapadt a ruhájára, ha arrébb kúszott ment vele a pléd is.

A takaró alatt amúgy meg is fulladhat.

2012. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy vékonyabb takaró!!!! Nem kap hőgutát!!!!! Amúgy is elég jó a lakásunk, télen meleg, nyáron hűvös, nem süt be a nap, egy nagy fa van előttünk, 23fok van!
2012. máj. 17. 14:35
 5/15 anonim ***** válasza:
23 fokban szerintem se kell rá plusz takaró. de ha kevés neki akkor inkább a hálózsák alá öltöztesd. body, rugi szerintem elég most, de ha fázik akkor adj még rá egy vékony pulcsit is és úgy add rá a hálózsákot. az a takarója, nem kell még betakarni is :)
2012. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból írtam, de 23 fokban ez nagyon sok takaró. Gondolom te sem 3 réteggel takarózol.
2012. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pólóban alszom és vastag takaróval takarózom még nyáron is. Az a kis hálózsák meg olyan vékonyka az én vastag takarómhoz képest, azért gondoltam, hogy neki is takaró.
2012. máj. 17. 15:54
 8/15 anonim ***** válasza:
6,5 hós babám így alszik: hosszú ujjú body, átmeneti lábzsák. Eddig volt rajta vékony pizsi nadrág is. Takaróval nem tudom betakarni, mert azonnal lerugja magáról. Ha nem izzadtan veszed ki,a kkor biztos jó így neki, nekünk ez sok lenne.
2012. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23 fok?? Mi van rajta a hálózsák alatt? Én a 18-19 fokos lakásban takartam be ennyire.:O
2012. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát jó hideg van nálatok! 18, 19 fok....Amúgy egy rövid ujjú body. Ez a vékony takaró amit kettéhajtok és betakartam vele, még így is vékonyabbb mint a mi takarónk amivel takarózunk. Szóval nem tudom mit vannak sokan így oda, nincs szegénykém annyira beöltöztetve. Nem szokott izzadni.
2012. máj. 17. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!