Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsák segítene ebben a...

Hálózsák segítene ebben a problémában?

Figyelt kérdés
Kisfiam pár napja nagyon rosszul alszik. Csak hason tud aludni de állandóan megfordul álmában és mikor észreveszi akkor szó szerint ordítani kezd. Ha vennék neki hálózsákot abban is meg tudna fordulni? Vagy milyen más praktikát tudtok, hogy kevesebbet forduljon meg. Ha 2-3-szor kellene bemenni hozzá egy szavam se lenne, hisz tudom a gyereknevelés ezzel jár, de ma éjszaka káosz volt, volt hogy fél órán belül 3-szor mentem be. Egy órát egyhuzamban nem tudtam aludni.
2012. máj. 10. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha eddig nem volt hozzászokva a hálózsákhoz, akkor éppen egy olyan időszakban, amikor amúgy is rosszul alszik, nem tetszene neki. Nem írod mennyi idős. Nem lehet, hogy más baja van? Fogak, izgalmas nap, beindult mozgásfejlődés, esetleg valami kis betegség?
2012. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányom hálózsákos és simán fordult benne.

Lányom 5 hós korig átaludta az éjszakát, aztán jöttek a nagymozgások, és ahigy te is mondod elöször hetekig a helyét nem találta, majd akkor már cumira is rászokott, így ezek után a cumi hiányzik....


Most másel és van hogy nem ébred van hogy 10x.


Ja még egy dolog. Pár hete nem tudott éjszaka aludni a lányom, befektettem mellém (férjem nappaliba kötött ki), és lányom lemászott hálózsákban az ágyról és abban mászkált...

2012. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem rég tanult meg át fordulni. A hálózsák van is ugyan úgy tud forogni.

Ha megtanul vissza is fordulni, akkor jobb lesz, nem kell majd hozzá kelni. Megtanulja majd hogy kell vissza fordulni, szerintem nem jó abban akadályozni, hogy "lekötöd" hogy ne tudjon átfordulni.

Ez olyan hogy majd ága megtanul felülni, éjjel álmában is felül, és ide oda dől, beveri a fejét a kiságyba, de akkor sem köthetem oda, hogy ne üljön fel:)

2012. máj. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kisfiam most 5,5 hónapos. Sok minden közrejátszhat, mert megfordulni már tud 1,5 hónapja, de hátról hasra csak 1 hete, viszont ez nem megy neki még nagyon, ez is a gond. A foga is jöhet, bár nem látok semmit az ínyén. Illetve most hétvégén lázasak voltunk, és egy kicsit piros volt a torka, de ezen már túl vagyunk. Akkor megpróbálok kitartani, és reménykedni, hogy hamar túleszünk rajta.
2012. máj. 10. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!