Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 6 honaposan egy ujjal...

Ha 6 honaposan egy ujjal piszkal, ket ujjal megfog dolgokat, lehetseges, hogy jo kezugyessegu gyerek lesz?

Figyelt kérdés
Nekem jo a kezugyessegem, ez most tudom nagykepuen hangzik :)csak azert irom, hogy lehet, hogy orokolte? En festek, rajzolok, meg mindenfelet kezmuves dolgokat csinalok.
2012. máj. 17. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 6 honaposan mar illik tudni a csippento mozdulatot.
2012. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém is "elszöszmötöl" 5 és fél hós. De ettől függetlenül lehet hogy jó kézügyessége lesz, ez majd oviban 3-4 éves korban derül ki.
2012. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj, nem akarok gonosznak tűnni, de annyira felesleges ilyeneken agyalni, akármennyire is jól esik. Ez leghamarabb úgyis csak oviban derül ki, ha kiemelkedően jó vmiben.


Öcsém óriási dundi baba volt, jött is mindenki, hogy majd vízilabdázó meg kosaras meg mifene lesz, erre ő lett a legkisebb meg legcsenevészebb gyerek az évfolyamon :D Felnőttkorára meg tök átlagos méretű.

2012. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem 7-8 honaposan kezdenek csippenteni. Koszi a valaszokat!
2012. máj. 17. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem esélyes, hogy örökli tőled a jó kézügyességet, de még korai lenne ennyiből rámondani ezt a babára! :)

Meg mindig változnak, egyszer jobban megy nekik valami, egyszer lelassulnak bizonyos részképességekkel.

Nekem fiam is örökölte apja jó kézügyességét, másfél évesen már szépen pötyizett, meg apró játékokkal nagyon ügyesen játszott, jobban, mint az egy évvel nagyobb unokatesója. Most 4éves, és bár ceruzát tud fogni- de rajzolni abszolút nem tud- csak irka-firkál. :) Egy felismerhető pont-pont-vesszőcske arcot sem tud! :)))

Szóval korábban én is oda voltam meg vissza, hogy milyen ügyes, hát most már nem vagyok. De lehet fél év mulva meg majd olyanokat rajzol, hogy ihajja.... szóval még minden lehetséges! :)

Gratulálok az ügyes babádhoz!

2012. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!