Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nehéz volt az első...

Nagyon nehéz volt az első időszak? Volt segitségetek? Hogyan birtátok, hiszen az 1 éves baba is nagyon kicsi még.

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan anyuka akinek 1 éves volt a gyereke amikor szülte a kistestvért?nagyon úgy néz ki terhes vagyok, a kisfiam 5 hós, szeretném a babát, de halálra vagyok ijedve!
2009. jún. 27. 10:19
 1/5 A kérdező kommentje:
egy kicsit nyakatekert lett, de csak igy engedte kiirni. Azért érthető, remélem
2009. jún. 27. 10:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Veled egy cipőben,én is 5 hónapja szültem,és úgy néz ki,hogy babás vagyok,mondjuk én még nem csináltam tesztet,de érzem hogy az vagyok,elsőnél is megéreztem!

Szerintem nehéz lesz,de nem érdekel csak ezért biztos nem vetetném el!

valahogy csak megbirkozunk vele!

Gratula a babához!

2009. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem semmi,...minden esetre én sem vetetném el,de nem mertem volna ilyen hamar.

Én egy éve szültem császárral ,most gondolkodunk tesókán de sztem még ő is picike..amikor megszületne, 21hónapos lenne szval sztem még kicsi de ha már itt a bébi, nehogy elvetesd.Tuti ,hogy baromi nehéz lesz, mert a nagyobbnak is szüksége lesz a törődére,de mire megszületik addigra bele jössz majd.

Az a nehéz,hogy az 5hónapos és most van a legtanulékonyabb időszakában és ha megszületik a kicsi akkor még neki is nagyon sok törődés kell,de ugyan ezt meg kell osztani majd...minden esetre mindenbe bele kell majd vonni,hogy ne érezze magát hanyagolva ami viszont nehéz,hogy még kicsi lesz akkor..

2009. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 10 hónapos a manó és most lettem terhes. Mondjuk mi így terveztük, h kicsi legyen a korkülönbség. Ettől függetlenül azért bennem van a para, h hogyan fogom bírni a kettőt. Az eleje tuti nehéz lesz, nagy kihívás...

De őértük mindent kibír az ember... :-))

2009. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ügyes leszel, menni fog! Gondolj bele, van, aki kapásból ikrekkel kezd! ;)
2013. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!