Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan időszak, mikor...

Van olyan időszak, mikor kisebb a baba étvágya?

Figyelt kérdés
A babám most tölti be a héten a 6. hetet. Nincs olyan étvágya mint korábban. Természetes ez? A gyarapodása sem olyan nagy mértékű. 4 hét alatt több, mint 1 kg-t hízott, de most a héten szerintem nem hízta meg a 150 grammot. Probléma ez?
2009. jún. 22. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A heti gyrapodás átlagosan 120-150között van,havi450. Ennél lehet kevesebb de lehet több is. Nálunk volt olyan hogy szinte semmit nem hízott,de beteg nem volt. Ha nem lázas,levert,megvan a pisis-kakis pelus,szerintem nem kell agódnod.Elég ez a gyarapodás amit írtál.Nagyon változóan esznek a babák,akárcsak mi.
2009. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én babám is többet evett 4-5 hetes korában mint a 6. hét után. Mindenki arról beszlt,hogy többet fog enni, erre az én babám megáll a 80-100 g-nál. Pedig már 9 hetesek vagyunk.
2009. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!