Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Termékeny időszak? Előnedv?...

Termékeny időszak? Előnedv? Lehet baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már napok óta írok ide, de most leírom hogy mi volt teljesen, kérlek segítsetek! Május 20-án jött meg utoljára a menszeszem. A ciklusaim 28-32 naposak általában. A barátom nálam aludt 2 éjszakát. Május 31-én és Június 1-én voltunk együtt. Háromszor szeretkeztünk. Mielőtt gumit húzott, betette gumi nélkül is, mert ha rögtön gumit húz, úgy nem megy neki. Remélem értitek. Szóval mindhárom alkalommal megvolt ez az 1-2 lökés. Terhes lehetek?
2009. jún. 8. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem valószínű, bár van rá esély. Vannak esetleg tüneteid? Ha igen mik?

Miért nem próbáltok ki más védekezési lehetőségeket is? Ha nem akarsz gyógyszert szedni, akkor is van egy csomó lehetőség (pl. hüvelytabletták, kúpok), melyek az óvszerrel együtt alkalmazva biztosabb védelmet nyújtanak arra a bizonyos "1-2 lökés"-re is!

Szurkolok neked, hogy minden rendben legyen! :)

2009. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmi tünet! Úgy olvastam az előnedv a legtöbbször nem is tartalmaz megtermékenyítésre képes spermát! Ez igaz? Kérlek segítsetek! Annyira aggódom. A barátom nem engedi hogy gyógyszert szedjek!
2009. jún. 8. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne izgulj,ha igazán csak 1-2 lökés volt mint ahogy irtad szerintem nem lessz gondod.
2009. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadó vagyok.

Az előnedv általában valóban nem tartalmaz spermát, de semmi nem biztos.

Szerintem próbáljatok ki valami más fogamzásgátló módszert. Ahogy írtam rengeteg féle van a fogamzásgátló tablettán kívül is.

Jobb félni mint megijedni! :)

2009. jún. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!