Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházán tudnátok ajánlani...

Nyíregyházán tudnátok ajánlani megbízható, jó gyerekorvost?

Figyelt kérdés
Jöv.hét kedden költözünk Kiskunfélegyházáról Nyíregyházára. Van egy 2,5 éves Kisfiam és egy 8 hónapos kislányom. Teljesen ismeretlen számunkra az a város,ezért kérnék itt tanácsot ez ügyben.
2012. máj. 17. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dr Jakab Etelka, Örökösföldön rendel a Fazekas J. tér 8 szám alatt, tündéri, lelkiismeretes doktornő!
2012. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dr. Barta Nelli, Szent István utcán rendel, a kis Sztk épületében.Nagyon rendes, mindenre odafigyel maximálisan, mi nagyon szeretjük és a 2 éves kisfiam is.Imád ott lenni és játszani a rendelőben! :) Ha érdekel adok telefon számot.
2012. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok, azt elfelejtettem h Dr Újhelyi Jánost semmiképp nem ajánlom, nekünk ő a körzeti de váltottunk Barta Nellire.A kisfiamat nagyon félrekezelte, 1 hétig rossz injekciót adott neki, amitől izomgyulladás lett, ennek a következménye még ma is látszik neki...majd kórházba került, és 3 hetet töltöttünk ott...

de biztos vannak akik meg vannak vele elégedve.

2012. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok, Újhelyit tleg ne, nekem ő volt az orvosom gyermekkoromban. Hát... Igazából 15éves voltam, amikor folyamatosan petefészek-gyulladásra hivatkozott, és utána kiderült, hogy krónikus vakbélgyulladásom volt, ami aztán acuttá alakult egy fél délelőtt alatt.
2012. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én is Barta Nellit ajánlom, nagyon precíz lelkiismeretes
2012. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mi is Nellihez járunk. tényleg nagyon kedves orvos, de bevallom őszintén hogy nálunk nem mindig volt a topon,de nem tudunk jobb orvost tőle. Volt hogy míg a védőnő egyből tudta utólag elmondva mi volt baj a gyereknél, addig Nelli nem ismerte fel. és mikor később is előjött a tünet, akkor sem ismerte fel hogy az előző betegség van a háttérben. viszont mindezek ellenére ajánlom őt mert mi sem tudunk jobbat.
2012. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ Nyíregyháza melyik részére költöztök.. :) Én is jókat hallottam Nelliről :) Ennek ellenére mi Sóstóhegyre járunk Dr Farkas Enikőhöz :) Mi imádjuk, egy középkorú nő de nagyon fiatalos és mindig jó tanácsokkal lát el :)
2012. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, és igen attól hogy kedves Nelli sokadjára találja el a baba problémáját! Enikő viszont eddig nekünk elsőre megmondta mit hogy csináljak, melyik gyógyszert adjam :)
2012. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Enikőt sokan azért nem "szeretik" mert ő gyakran "nyúl" az antibiotikumhoz. de jó orvos, csak sajnos volt idő amikor nem praktizálhatott, így mindenképpen mi olyan orvost kerestünk aki mindig elérhető, felkereshető.mikor szültem éppen Nelli helyettesítette Enikőt, így maradtunk Nellinél. nem bántam meg mert Eniklőt sem választottuk volna szívesen.
2012. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
tegnap 22:59 válaszolónak: Megkérdezhetem mi volt az amit nem ismert fel? (5. válaszoló vagyok :D)
2012. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!