Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is van depis hangulatot...

Nektek is van depis hangulatotok, amikor legszívesebben otthagynátok mindent?

Figyelt kérdés

Néha, belefáradok, az egész anyuka, és háziasszony szerepbe.

Hogy birkóztok meg ezzel?



2012. máj. 18. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz szerep, mindenkinek vannak holtpontjai szerintem, aki egyedül csinálja mindezt. Nekem először a 2 éves fiam mellett volt. Most 3, de már nagyon várom, hogy ovis legyen, hogy pici szabadidőm legyen újra. A háztartás pedig sziszifuszi munka teljesen, a sírba visz.
2012. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Veszek egy repülőjegyet és GO. Aztán ránézek a kicsimre, rám mosolyog és el is felejtettem... hát imádom!!!!
2012. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, van.

Lehet nem túl felnőttes megoldás, de pityeregni szoktam a Férjem vállán. Olyankor jól megvigasztal, újra és újra biztosít a szeretetéről és a támogatásáról. Segít :)

2012. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek van. Én is bőgök, meg Magne B6-ot veszek be, vagy megiszom egy pohár vörösbort.
2012. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!