Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliaban tappenz ervenyes ha...

Angliaban tappenz ervenyes ha gyerekkel maradsz otthon?

Figyelt kérdés
baranyhimlo miatt orvos 7-10 napot moondott, a cegtol kertem SSP nyomtatvanyt, de azt mondta a ceg nem tud adni ebben az esetben...mit tegyek?
2012. máj. 18. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
En Angliaban elek es egy nagy electornikai cegnel dolgozom mar tobb mint 6 eve. Kisfiam 2 eves mult de itt nincs tappenz. Ha beteg a gyerek fizetetlen szabit lehet kivenni vagy rendes szabadsagot. Sajnos ez van. En meg nem hallottam itt tappenzrol. Lehet a ti cegeteknel mashogy van de sajnos nallunk vagy en vagy a ferjem maradunk otthon felvaltva vele. 1 eve mar bolcsis es az elejen o is eleg sokat volt beteg. nem votl egyszeru megoldani. :( Mondjuk a ceg ahol dolgozom eleg rugalmas es mondtak, hogy visszadolgozhatom az idot ha otthon vagyok a gyerekkel de sajnos akkor a csaladommal nem tudok lenni mert dolgozhatnek napi 10 orat. Igy en fizetetlenre megyek ha a gyerek beteg.
2012. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.Sok mindent nem tudsz .Ha a szerzodesed nem engedi akkor vegyel ki szabit .

Ahol dolgozok 2hetet adnak max ha beteg a gyerek es fizetik mintha en lennek beteg.

2012. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia


A tappenz cegtol fugg. Valaki fizeti a tappenzt 100%-osan valaki meg csak azt amit az allam megszabott a torvenyben. Nekem meg nagyon pici a babam es meg itthon vagyok vele, de ahogy olvastam az en cegemnel nem fizetnek tappenzt ha beteg a baba. Sot ha jol tudom 9 het fizetesnelkuli "szuloi tavollet" amit sztem minden cegnek meg kell adnia ha gyereked van. De ugye ezt nem fizetik.

Amit te kertel a cegtol, nem is ok adjak hanem ha 5 napig minimum beteg vagy az orvos ad igazolast rola. az allam a 4. otthon toltott naptol fizet, de valami iszonyat nevetseges osszeget.

2012. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, citizen advice b-ba azt m0ndtak , nem kell ilyen oszintenek ,lennem legkozelebb...en vagyok beteg es kesz....mert valamit tenyleg fizet a ceg.. ha 8 napon tuli vagy... szep napot mindenkinek.....2 hete itthon vagyunk baranyhimlovel...:(
2012. máj. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!