Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bent a lakásban mivel foglalod...

Bent a lakásban mivel foglalod le 14 hónapos babádat hogy ne unatkozzon és nyávogjon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A készségfejlesztő játékok (kockák, zenélős könyv, stb.) nálunk nagyon beváltak. bábozni is lehet, szokták szeretni :)
2012. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csörgős puha labda, felhúzhatós zenélő figurák, benti hinta, közben zenehallgatás volt a csúcs
2012. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zenélő játékok.
2012. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ŰFőzünk, átpakoljuk a konyhaszekrényt, letakaítjuk a kádat belülről papírzsepikkel, a szönyeg alá dugdosunk játékokat, kockából tornyot építünk, rajzolunk, lufit fújunk, van egy csomó hangzerünk, xilofon, furulya, dob, ezekt már ő is tudja használni.
2012. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom ez a válasz mennyire lesz hasznos..de azért leirom ..az én babám 14hónaposan gyakorlatilag annyira hisztis volt hogy szó szerint márfejen állással is probálkoztam de egyszerűen semmivel nem lehetett lefoglalni..csak nyüglődött szegénykém..direkt oda ment ahova nem szabaddirekt azt csinálta amit nem szabad..(hozzáteszem7fogat kinövesztett gyorsan..talán ezért volt ez a semmi sem jó hangulata)ugyhogy Én személy szerint azt a hónapot csak tuléltem és megprobáltam mindent hogy szegény kis drágámnak könnyebbé tegyem ezt az időszakot! most 15és fél hónapos és hál'Istennek moost ujra jól szorakozunk és játszunk nem csak nyűglődünk meg várjuk az estét..
2012. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lefoglalja magát, jön-megy, kirámolja a játékos dobozát,zenél, mesekönyveket nézeget, labdázik, felmászik mindenhová és megpróbálja a tiltott dolgokat elérni, kipakolja a műanyag edényeket a konyhában, ugrál az ágyon, megrágcsál dolgokat, ilyesmi. Ha én is kellek, akkor általában a mesekönyvekben mindent végigmutogatunk, megbeszélünk, elsoroljuk az összes állathangot, végigmutogatjuk a testrészeket. De legtöbbször jön utánam, beszélgetünk, ő meg próbálja utánam mondani a tárgyaknevét, ezeket ismételgetjük, mondókázunk.Ha semmi sem segít,pl extra fogzós nyávogós napokon, néha megkapja a cumiját és kisvakondot néz.
2012. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek már nagyobbak, de remekül elfoglalták magukat, nem kellett soha törnöm a fejem a szórakoztatásukon. Mindenféle zenélős és készségfejlesztő játékkal szívesen babráltak, de a zoknis fiók kipakolása is kedvenc volt. :S
2012. máj. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!