Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babával hova mentek/menj...

8 hós babával hova mentek/menjek, hogy ne unatkozzon? Az itthonlét már nem köti le.

Figyelt kérdés
Itthon elunja magát már lassan és igazából legyek ötletszegény anyuka, de nem tudom, mi az ahová menjek vele ami leköti az ő kis figyelmét. Segítsetek plz!
2009. júl. 6. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy hol laksz. Nekünk van lehetőségünk pl babamasszázsra járni egy héten egyszer megyünk, aztán én elgondolkodtam már azon, hogy elviszem zenebölcsibe, bár az én kisfiam még csak 6 hónapos, és ha jól tudom, akkor oda fél éves kortól lehet menni, még utána kell érdeklődnöm, hogy hogy is működik. De ha jóban vagy a védőnőddel, vagy a gyerek orvossal szerintem ők is tudnak segíteni, hogy milyen lehetőségek vannak nálatok. Aztán szeptembertől megint járni fogunk babaúszni, mert azt nagyon szerette. Remélem tudtam segíteni, szép napot!:)
2009. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapesten, Óbudán lakom. Járunk babaúszásra, tücsökzenére is fogunk, csak most nyári szünet van, majd csak szeptembertől.
2009. júl. 6. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
én a nagy fiamat viszem a játszotérre természetesem a kicsit is vinnem kell magammal azt hittam nem lesz jo neki nagyon élvez hintázik ehez persze olyan beleülös hinta kell homokozik van egy ilyen vastagob kaviccsal boritott rész imád beene mászni ugyhogy jobban élvezi nit a nagy.
2009. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 6 hós nagyon sokat járunk mindenfelé. Nagyon élvezi ha megyünk bébiuszira, bevásárolni, postára,kozmetikába,barátokhoz,nagyikhoz stb...,mert tud nézelődni új dolgokkal találkozni. Mi ugyan nem járunk, de van baba-mama klub is általában minden hol.

Jó progikat!

2009. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!