Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásról mi a véleményetek?

Babaúszásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kisfiam meg csak 2 honapos, de szeretnem majd vinni babauszasra. Kinek milyen tapasztalata volt/van?
2012. máj. 18. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált! 5 hónapos korában kezdtünk járni,a mozgásfejlődésében nagyon sokat segített. Most 20 hónapos, rendszeresen járunk. Imádja a vizet, fürdéssel,hajmosással semmi gond. Úszás után Ő kéri, hogy zuhanyozzunk le, tehát ez is problémamentes. Szereti a "feladatokat", a társaságot. Nekünk nagyon bevált!
2012. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

de jo :)

de nem volt gond? marmint ugy ertem, hogy en attol felek hogy vegig sirja majd az elso orat na meg majd a tobbit is

furdesnel elvan a vizben, de nem sokaig, igy felek hogy nem fogja majd szeretni vagy felni fog

2012. máj. 18. 21:55
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi elkezdtük a babaúszást 4 hónaposan, kb 5 és fél hónapos lehetett, mikor gombás lett a kislányunk nunija. Na mondanom se kell, hogy ebből nem kérek többet. Pedig nem a legalja helyre vittük. Gondolom valamelyik szülő nem bírta megállni, hogy ne jöjjön addig a babával, amíg gond van. Talán valamikor majd újra kezdjük, de most még nem... Most lesz egy éves.
2012. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
előző: nálunk meg vírusos szemölcsöt szedett össze, onnantól mi is a kádban pancsizunk, szóval annyi előnye nem volt mint amennyit szívtunk vele
2012. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem szerették a lányaim. Fáztak a vízben, alig várták, hogy kijöjjenek. Nem erőltettem, mert nem érezték jól magukat.
2012. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Utálom magam is ezt a pancsikolás dolgot és gyerekeimet sem vittem ilyen pénzkidobásra. Én már gyerekként is minden úszástanfolyamon kötőhártyagyulladást szedtem össze és más anyukáktól hallottam, hogy bizony szemölcsök, szemgyulladások, gombák tömkelegét kapták el. Meg ott nyeli a gyerek a fertőtlenítős vizet. Ez az össznépi fürdőzés úgy ahogy van gusztustalan, évi egyszer, ha hajlandó vagyok rá.
2012. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon bevált.4 hónapos kora óta járunk,semmi baja nem volt soha.tetszenek a mondókák neki, a víz,a többi gyerek.most 10 hónapos és nagyon szereti a vizet,alig bírom kivenni a kádból is.nekünk csak jó tapasztalataink vannak.
2012. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónaposan kezdtük. Először nagyon tetszett neki, de amikor 2 hónap után odajutottunk, hogy leborítsuk a buksiját, meg merülés, na onnan már csak az ordítás volt. Abba kellett hagynunk, mert végig ordította utána már. Nem szedtünk össze semmi fertőzést, meg nagyon szerettem volna, ha tudunk tovább is járni, de nem szerette már. Ha Neked bírja a babócád, akkor mindenképpen vidd, mert csak jót tesz neki!!! A kádban egyébként szeret fürdőzni a kislányom, aki már 11hónapos.
2012. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az en länyom imädja!11 honapos mär 2 tanfolyamot vegig csinältunk!Amikor nincs tanfolyam akkor is rendszeresen järunk!Szerintem nagyon hasznos!Imädja a vizet nem fel a merülestöl sem!
2012. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hu-ha, jesszus azert megoszlanak am a velemenyek.

Hat nem irigylem azokat akiknek a babaja valamit elkapott.

Koszonom mindenkinek a valaszat.

2012. máj. 19. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!