Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónaposod hányszor aludt...

13 hónaposod hányszor aludt napközben?

Figyelt kérdés
Kisfiam egyre nehézkesebben alszik el, ha kétszer próbálkozom, nekem úgy tűnik, hogy át akar térni a nap egy alvásra. Nem korai még?
2012. máj. 19. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
általában kétszer, de volt pár nap amikor csak egyszer aludt. Lassan lehet hogy átáltok, mi majdnem 2 hónapig "játszottuk "ezt. De kb 15-16 hónapos volt amikor magától áttért az egyszeri alvásra.most 17 hónapos.
2012. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13 hósan még 2x aludt a kislányom. 17 hós elmúlt, amikor áttért az egy alvásra. Ha nem akar 2x aludni, nem tudsz vele mit csinálni. Nem tudom, hogy hánykor alszik, de próbáld ebéd utánig kihúzni. Egyébként bár már csak egyszer alszik, de van amikor 3 órát alszik, mint amennyit aludt régebben, csak akkor még 2 részletben.
2012. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Reggel általában olyan 7 felé kel, eddig aludt úgy 9-től 11-ig, és utána úgy 1-től 1-1,5 órát. Este 8-kor már ágyban van, soha nem kel fel éjjel.

Tegnap volt először, hogy nem aludt el délelőtt, így ebéd után raktam le, kb. negyed 1-kor. Aludt is 3 órát egyhuzamban.

Szerintem próbálom a régi rend szerint, ha nem alszik el, akkor nem erőltetem.

2012. máj. 19. 08:15
 4/11 anonim ***** válasza:

14 hónapos a fiam, kétszer alszik.

7-8 körül kel, 10-11 körül elalszik, de már egyre rövidebb időre. Utána 3-4 között alszik el még egyszer.

Én azt hiszem, ma megpróbálom kihúzni vele délig, akkor már tudna ebédelni (fél 1 helyett), és akkor jó nagyot aludna. Párszor már volt ilyen.

2012. máj. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónapos korától kezdve csak egyszer aludt nap közben. Akkor még ebéd előtt, de olyan egy éves kora óta már kibírja ebéd utánig is.
2012. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
LÁnyom alig 9 hós korától 1x aludt nap közben. Ikerfiaim még 2x aludtak ilyenkor.
2012. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lányom 9 hónapos korától alszik napi 1-szer.13 hónaposan nem korai egyáltalán.
2012. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egy éves korától már csak egyszer aludt napközben, dél körül. ha nagyon álmos volt akkor már ebéd előtt. Nyaralni voltunk és ott tért át az egy alváshoz.
2012. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ment a zöld kezecske! :)


Ma újra kétszer aludt, kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Erőltetni semmit sem fogok, az biztos.

2012. máj. 19. 21:18
 10/11 anonim ***** válasza:
13 hósan már simán elég egy alvás, miért lenne kvés. Enyém 4 hós kora egyszer alszik napközben.
2012. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!