Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam el 8 hónapos...

Hogyan altassam el 8 hónapos babámat napközben?

Figyelt kérdés

Eddig ölemben elaludt és vittem a kiságyába. Most már majdnem felül, így az ölem szóba sem jöhet neki. A babakocsi is működött, míg el nem kezdett kinézegetni belőle - hiába tologattam. Cicin nem alszik el. Otthagyós-síróst próbáltam - én nem bírom. Hiába figyelem, mikor álmos, ha leteszem, felébred és ordít. (Pedig pár hetes korában bejött a suttogós dolog.)

Nektek is bevált tanácsot kérnék, mert a könyvekből elegem van.



2012. máj. 2. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
járóka. régi fa, tele játékkal és abban a helyiségben ahol te is vagy. beteszed, eljátszik,aztán eldől.
2012. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot.De sajnos nálunk az sem működik: vagy játszik - 10% - vagy nyöszörög ott és sírdogál - 90%.

Még soha, egyszer sem "dőlt ki" magától. Kivéve tegnap, amikor 1,5 órán át altattam a "lerakós-bemenős-megnyugtatós-kimenős - majd újra" módszerrel.

2012. máj. 2. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
márpedig minden gyerek kidől :) Csinálj valami alapzajt, zene, takarítás,és hagyd egyedül. előbb utóbb elalszik. És hagyd ott aludni. délutánra ott is jó
2012. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

szerintem épp itt az ideje, hogy megtanítsd egyedül elaludni! egyébként se úszod meg, jobb előbb...


szóval kiságyba be, te meg ott állsz, vagy ülsz mellette de meg nem szólalsz :) ha sír kiveszed, megdajkálod egy kicsit majd vissza az ágyban. első 3 nap rémálom, de aztán le van tudva :)

vagy a másik módszer, hogy a nagy ágyba mellé fekszel és úgy csinálsz mint aki alszik. talán a cicizés miatt ez jobb lenne nektek. karold át finoman, hogy ne tudjon otthagyni :)

nekünk ez a módszer jött be, 8 hónaposan kezdtük, 10 hónapos korától csak beraktam a kiságyba, puszit kapott és aludt is, délután, este :)

2012. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom!
2012. máj. 2. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Napközben a fiam adamo hintában alszik, én is sok mindent kipróbáltam, de jelenleg csak ez jön be... 8,5 hónapos
2012. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos ezt neked kell kitapasztalnod mi jó a gyereknél,mi működik.

Két egyforma gyerek nincs, ezt tapasztalatból mondom.

Az első gyerkőc csak kézben volt hajlandó elaludni 8 hónapos koráig,aztán kezdte, h kézben aludt, amint leraktam sírt. na ezt megelégeltem és én azt választottam , h ha már lerakom nem megyek vissza hozzá. Az első éjjel kb. fél percig sírt és utána aludt 4 órát egy huzamba, holott előtte kelt másfél óránként.Aztán azért nem ment ilyen könnyen a nappali alvásnál pár hétig volt olyan,h napközben akár másfél óráig is üvöltött, öklendezett, de kitartottam és nem mentem vissza hozzá, végül elértük, h berakjuk kijövünk és ő alszik.

Második babánk soha nem aludt el kézben,cicin is ritkán. Ő nagyon sokszor játszik , egyszer csak alszik.

Tehát ez nagyon nehéz, de te ismered a babád.

2012. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor ennyi idős volt a lányom az a módszer működött, hogy betettem a járokába és elkeztem porszívozni. A porszívó hangjára pár perc alatt elaludt 2-3 órára. Nálunk mindig este a kisányban, délután a járókában aludt!!!
2012. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ennyi idős. Eddig egyedül aludt, betettem a kiságyba és elaltatta magát. Mióta ül, mászik, áll, azóta képtelenség így altatni. Szóval én odaveszem a nagyágyra magamhoz, egymással szemben fekszünk, az arcával a nyakamba bújik, és ütögetem vagy simogatom a fenekét míg el nem alszik.

Ha ez nem jön be, félig ülő helyzet, a lábam felteszem a kanapé szélére, ő rajtam fekszik a hátán, és elindítom a Shreket. :) A lábam közben mozgatom, az ringatja őt. Ez is be szokott jönni.

2012. máj. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!