Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a 2 hónapos babámnak...

Adhatok a 2 hónapos babámnak az anyatejen kívűl valami mást is? Gyümölcsöt ilyesmit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne adj, nagyon pici még ő ahhoz. Ami gyümölcs ilyenkor van, abból fagyassz le neki és majd inkább olyan 4-6 hónapos kora körül próbálkozz.
2009. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
szerintem a hipp granulált teákat nyugodtan adhatod, de még a gyümivel meg főzivel várj egy hónapot. illik azért a 3 hónapot kivárni. figyelj, majd mindjárt jönnek még az okosok is, hogy 100 éves koráig semmit, én nem ezen a felfogáson vagyok, de a 3 hónapot azért megvártam. répával meg sütőtökkel kezdtük, kevés volt már neki a tej, és nem akartam már betápszerezni, ha 3 hónapig rendesen szopott.
2009. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Miért akarsz neki adni??


Miért sietteted a dolgot??Még most született meg szegényke és már mást akarsz neki adni,mint ami való neki??Mindenhonnan az folyik,hogy 6hónapos koráig az anyatej a legjobb és ez így is van,igaz ha olyan a baba ,hogy igényli hamarabb a mellé táplálást akkor hamarabb,na de nem egy 2hónapos babánál.....mi 4.5hónaposan kezdtük ,de muszáj volt,mert annyira mozgékony volt,de gy hónapig csak gyümölcsöt evett..most egy éves és éjjel meg reggel még szopizik..sztem ne siettesd,főleg ha van tejed,az a legjobb!azzal meg kap mindent ami neki kell.

2009. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Szetm a hipp tea még korai,de nagyon lássuk be az is csak művi dolog még ha bevizsgált is...sztem hagyjad.
2009. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

még ne, majd 3 hónaposan már adhatsz almát is, ha akarsz

de természetesen inni adhatsz neki, teát, vizet

az előttem szólóval egyetértek :D

2009. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Én is fagyasztottam neki mindig az idény dolgokból,és a zöldségekből is,ami most van,brokkoli,borsó,karfiol stb..előfőztem megdaráltam és jégkocka tartóban fagyasztottam ,tök jó volt pár hónap múlva mikor nem volt,hogy ilyeneket adtam neki,de próbálj meg olyan helyen venni neki ilyeneket amik biztosabbak,hogy nem vegyszeresek..pl piacon öreg nénike,vagy vidéken ismerőstől stb...
2009. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

Másodiknak!!!

Az szüljön gyereket, aki a babának a legjobbat tudja megadni, aki nem az inkább ne is.

És az anyatej a legjobb neki, nem az alma, meg a sütőtök.

Főleg nem egy ilyen picinek.

Kedves kérdező nehogy hallgass rá!!!!!

Majd 6 hósan adhatsz neki, ha szopizik,ha tápis akkor 4,5 hó körül!

2009. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

Ja és ha 3 hónapig szopizott rendesen, akkor csak rajtad múlt volna, hogy még 3 hónapig legalább legyen

Ha meg mégsem, nem a tápszer a bűn, hanem a korai hozzátáplálás

2009. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
a 17.33-sal értek egyet , nem az előttem szólóval!!!!!!!!!
2009. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

17.40es, fogd vissza magad

attól még, hogy valakinek 3 hónapig van teje, nem biztos, hogy a köv. 3 hónapban is lesz!!!!!!! ez baromság!

ne ítélj, hogy ne ítéltess!

2009. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!